Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care-ar fi cadoul ideal pentru jumatatea ta de Dragobete?

115 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Butoni Gold Dragon by Borealy

| BubuuLoree a răspuns:

Set pandantive cheie si inimioara

caramela
| caramela a răspuns:

O imbratisare si un Te iubesc din toata inima e cel mai frumos cadoulove strucklove struck

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un sejur pe malul Mediteranei

| 88 a răspuns:

O floare!
Eu personal consider ca orice cadou atat timp cat e din inima face mai mult ca si orice cadou material existent!

| andrei1237 a răspuns:

Eu i-as cumpara jumatatii mele un tricou sau o cana personalizata cu noi doi!

| Rusu_Antonela_Cristina_1972 a răspuns:

Avand in vedere ca e si ziua mea de nastere tot atunci, o cina romantica impreuna cu sotul meu ar fi cadoul ideal pe care as putea sa-l ofer jumatatii mele de Dragobete.

| lullaby23 a răspuns:

Cel mai frumos cadou este IUBIREA

| BlackEyedGirl a răspuns:

Am putea cheltui o avere pe diverse cadouri, dar nimic nu se compara cu dragostea adevarata, care este nepretuita. De aceea, dupa parerea mea, cel mai frumos cadou ar fi sa petrecem cat mai mult timp impreuna si sa ne distram cum nu am mai facut-o niciodata.

| anonim1112222 a răspuns:

Eu cred ca cel mai mult si cel mai mult o femeie ar prefera sa fie ceruta in casatorie, depinde de ea si de varsta voastra.:*

| KanekiKen a răspuns:

Un mic-dejuns surpriza in pat si un sarut plin de iubire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
In primul rand trebuie sa spui "Te Iubesc!" Bineinteles in romaneste si sa oferi flori, dar simbolice, flori pe care le gasim si la noi in tara, nu neaparat din import: ghiocei, toporasi, viorele, tamaioase sau lalele romanesti (au floarea "batuta").
Apoi, ar merge o iesire la iarba verde sau la padure, sau chiar o plimbare la munte, avand in vedere ca zapada inca mai persista in statiunile montane, precum Sinaia, Azuga, Predeal sau Brasov. Putetem alege o promenada prin parcuri sau mergem la un restaurant, unde putem servi o cina romantica, dar neaparat traditionala, ca doar suntem romani.
Personal, cred ca :
NU este "musai" sa facem cadouri scumpe, sofisticate, important este, SA IUBIM ROMANESTE!
O zi buna!

| MiruD a răspuns:

O nunta si o casa. happy

| PatrickOscar a răspuns:

Eu i-as spune:
Iubit-o astazi toate dorintele tale se vor implini... (in limita posibilitati)...astazi tu esi sefa happy

| Paraschivstefan10 a răspuns:

Sa imi zica cineva ca ma iubeste (o fata) si sa imi spunea,, Myla Sanatate!''

| M1hai a răspuns:

Un buchet mare de trandafiri albi si rosii

| Brunettka a răspuns:

Ceea ce i-ar placea lui

| andreeaele27 a răspuns:

O rochie rosie pe care sa scrie te iubesc

| sweetys a răspuns:

Sa petrecem toata ziua impreuna, intr-un loc roantic.

| Gabriela_Kovacs_1980 a răspuns:

O cina romantica

| MandyMaya a răspuns:

O excursie in doi in Insulele Maldive. Rasfat, relaxare si o destinatie de neuitat

| Mihaela_Si_Costel_Preutescu_1979 a răspuns:

Sa fim sanatoase atat eu cat si fetita lui
:*

| Crocodilul01 a răspuns:

Promisiunea ca vei fi acolo pentru ea, intotdeauna!

| ForYouBaby a răspuns:

O zi intreaga petrecuta cu el in oras :X in care sa ne spunem cat de mult ne iubim iar material un ceas de mana, o cana cu Te iubesc, un brelog in forma de inima cu initiala numelui meu blushing, un parfum, o pernuta personalizata cu o poza cu noi 2, un magnet pentru frigider cu data in care ne-am cunoscut love struck care a fost cea mai minunata zi love struck Si un sarut dulse love struck

| lacramioara123 a răspuns:

Cea ce-i place persoanei iubite + o declaratie de dragoste.

| Marius_Marius_1977 a răspuns:

Cred ca Inima mea este un cadou pretios si special

| Ioana_Mateescu_1973 a răspuns:

Un vin romanesc.

| anamariagabi a răspuns:

Un album foto cu diferite poze+memo.

| Pitis_Ioana_Victorita_1992 a răspuns:

Toata dragostea ta big hug!