Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce castel i-ai construi jumatatii tale ca sa ii arati cat de mult o iubesti?

178 răspunsuri:
| simplu0 a răspuns:

Un castel in care sa primeasca multa iubire de la mine

| Pisicanazdravana a răspuns:

Un castel plin de diamante in forma de inimioare de ciocolata:X

| deny2002 a răspuns:

Un castel de ciocolata

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Un castel cu multe camere dar si multe bai, sa ne putem balaci acolo unde am vrea sa o facem! Sa fie plin de dragoste, iubire si muuuuulta pasiune!

| Miranda27 a răspuns:

Un castel 100% din petale de trandafir, undeva departe, unde nimeni sa nu ne gaseasca nicioadata

| Elly94sweet a răspuns:

Un castel format din ciocolata cu piper si diamante si vin big grin

| extremeA07 a răspuns:

Eu i-as construi Taj Mahal-ul

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Un castel cu liniste, lumina si caldura.

| Skullace a răspuns:

Un castel PLIN cu iubire si dragoste doar pentru iubita mea!
I LOVE YOU DIANA!

| elyn a răspuns:

Un castel, cu vedere la mare!

| BeautifulAngel a răspuns:

Un tort, in forma de castel, decorat frumos

| Androphyla a răspuns:

I-as construi un castel care va fi invaluit de muuulltaa dragoste, intelegere si incredere.

| HinataYuno a răspuns:

Un castel in care as pune dragoste, iubire si fireste sinceritate. Nu as fi geloasa, daca esti gelos nu iubesti. As pune incredere. Nu ar fi un castel mare, unul simplu si micut. Dar sincer si cu dragoste. Intr-un loc frumos, care ne place, pe o pajiste, incojurat de flori.

| MargarinaCuMustar a răspuns:

Un castel din tigari cu baza din sticle de vodka

| schindlerww a răspuns:

Orice castel, atata timp cat el plateste si actele sunt pe numele meu

| ZAXELS a răspuns:

Un castel din caramizi.

| napolitaneee a răspuns:

I-as construi un castel de ciocolata laughing)).Ii plac mult dulciurile.

| elyd12 a răspuns:

Un castel de piatră, rezistent, clădit pe 100% încredere, învăluit de dragoste, sinceritate, respect, înţelegere, comunicare, înconjurat de un gard rezistent la răutăţile de afară, cu o poartă a cărui cheie se află la noi, care de deschide doar din interior, să lăsăm să pătrundă aici doar persoanele care ne iubesc şi ne respectă, cu o grădină primitoare, plină cu flori şi un acoperiş mare, protector, într-un loc liniştit. happy

| KanekiKen a răspuns:

Nu e nevoie sa ii construiesc niciun castel ca sa ii dovedesc ca il iubesc

| vladutzaM a răspuns:

Un castel la baza caruia as depune dragostea, respectul, increderea si rabdarea. I-as face un castel in care ar fi posibil de trait in liniste si pace.

| Anuta2012 a răspuns:

De nisip

| mariusice a răspuns:

Un castel din piatra naturala

| MandyMaya a răspuns:

Un castel mare, impunator, frumos amenajat, cu o multime de gradini, flori, copaci, un lac si o multime de copilasi care sa ne strige: mama si tata

| andreeaAndreeaB a răspuns:

Un castel de nisip ( pentru ca dragostea trebuie sa fie simpla ).

| Danescu_Alin-Gabriel_1979 a răspuns:

Un castel perfect, oriunde, dar nu in Romania.

| anca_5063 a răspuns:

Deja construim un castel impreuna, un castel de dragoste, iubire si cel mai important incredere care este lucrul cel mai de pret intr-o relatie... sper sa nu se prauseasca niciodata acest castel al iubirii noastre

| Andraandra_8595 a răspuns:

Nu ma pricep la construit. Probabil i-as face o bratara pe care sa nu o dea jos niciodata.

| jorjet68 a răspuns:

Un castel construit din tir-uri tuning

| MoneyChannel69 a răspuns:

Un castel de nisip

| IuĿii a răspuns:

Un castel mare intr-un loc ferit de lume unde sa ne petrecem toata viata.