Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce castel i-ai construi jumatatii tale ca sa ii arati cat de mult o iubesti?

178 răspunsuri:
| Pisicuta07 a răspuns:

I-as construi un castel mirific si in loc de obiecte decorative sa fie sentimentele mele pentru acea persoana draga (si bineinteles ele sa ramana acolo pentru totdeauna ca dovada a dragostei mele)

| anamariagabi a răspuns:

Ce castel as putea construi?! Familia este tot ce pot construi. Practic abia reusesc sa pun cateva caramizi pentru o mica casa.

| Raluca_Ilisei_1980 a răspuns:

Un castel la tara, in Romania mea draga, inconjurat de gradini cu flori colorate si multe fantani arteziene

| Irimia_Ioana_1999 a răspuns:

Un castel plin cu iubire.In fiecare camera in care va merge isi va da seama cat de important este pentru mine. :3

| andrandrandra a răspuns:

Jumatatii mele i-as construi un castel de incredere, iubire si sinceritate

| Adrianascumpica98 a răspuns:

Un castel potrivit iubirii,niciodata nu va rezista daca este construit pe baza lucrurilor materiale. Iubitului meu,i'as construi un castel numai din lucrurile esentiale:iubire,fericire,intelegere,sfaturi,daruire, incredere, sprijin, caldura.
Sunt romanca si stiu sa iubesc Romaneste!
Nu este nevoie de masini scumpe, bani cu galeata si fatarnicie din plin...o iubire adevarata nu are nevoie de aceste lucruri.o iubire adevarata are nevoie de Iubire!

| AlexaaT a răspuns:

Un castel modest pentru ca nu conteaza castelul doar dragoste care ti-o poarta

| emogirl1997 a răspuns:

Un castel din ciocolata si geamuri in forma de inimioara

| ionela_1761 a răspuns:

Un castel plin de dragoste, iubire si sinceritate care nu se va darama nici o data.Va tine o vesnicie atat timp cat adaugi in constructia lui incredera dar mai ales comunicarea.

| motaaurelia a răspuns:

Din cristal

| BubuuLoree a răspuns:

Un castel de nisip!

| ciudatenia1 a răspuns:

Un castel cum ii doreste ei inima

| horescu a răspuns:

Castelele se construiesc in basme in povesti.Eu i-as oferi toata dragostea mea.Asta este adevaratul castel!

| Sirbu_Mario_1995 a răspuns:

Unu cu toate amintirile noaste in el

| pavel8741 a răspuns:

UN castel de dragoste di sinceritate

| Cory_Corina_1974 a răspuns:

Ca in povesti

| Florifl0 a răspuns:

Un castel cat zidul chinezesc pentru a mă si ierta crying( ufff

| Bambyy a răspuns:

Un castel din ciocolata.

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

Un castel micuţ, doar pentru noi, plin de romantism, încredere, fidelitate şi multă multă iubire!

| thebamboocea a răspuns:

Un iglu

| NoOneCanStopDeth a răspuns (pentru thebamboocea):

laughing)))))

| NoOneCanStopDeth a răspuns (pentru thebamboocea):

Un castel din scânduri, sculptate in nori.

| thebamboocea a răspuns:

Un iglu pentru ca iubeste zapada

| 07letsfuck a răspuns:

Un castel in inima ta, care sa fie plin de sentimente profunde, si pazit foarte bine de o garda, numita iubire ♥

| Curca_Georgiana_1991 a răspuns:

Un castel in forma de inima!

| Danutza26 a răspuns:

Un castel imens zidit cu multa incredere, respet si iubire, un castel cu multa bunatate, cu zile fericite, cu soarele sus rasare. Un CASTEL al iubirii noastre! :X :X :X

| dragon1 a răspuns:

Intrebare perfida, cred ca orice CONstructie ar darima iubirea (adevarata), DRAG O STEA

| Madalina21818 a răspuns:

Un castel mic si simplu nu conteaza cit e de mare sau ce contine, important e sa-i arati cit de mult il iubesti doar prin trun gest

| Radu_Gheorghe_1993 a răspuns:

Eu jumatati mele i-as face un castel in miniatura plin din trandafiri rosi seminica dragostea si asa sigur ar aprecia printesa din castel zis jumtatea mea)))))))))) si daca r fi un castel adevarat as pune multe flori in interior

| Cristinik_Cristina_1991 a răspuns:

Un castel in care sa domine linistea, iubirea si intelegerea pentru toata viata

| dinartistul a răspuns:

Avem micul nostru camin, si din pensie ce castel sa ofer chiar de as vrea dar nu doresc decat sanatate!

| OanaT a răspuns:

Un castel de turta dulce, adora tot ce tine de desert!