Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce castel i-ai construi jumatatii tale ca sa ii arati cat de mult o iubesti?

178 răspunsuri:
| BlueEyes11 a răspuns:

Un castel cu toate dulciurile din lume

| Roxana_Duta_1993 a răspuns:

Nu este nevoie de a construi un castel ca sa ii arat cat de mult il iubesc deoarece isi da seama de sentimentele si doveziile care i le fac cat de mult il iubesc.
Iubirea se demonstreaza in gesturi mici dar care sa impresioneze

| Roxana_Duta_1993 a răspuns:

Jumatatea ta trebuie sa vada sa simta ca o iubesti nu sa trebuiasca sa ii construiesti ceva. Iubirea se demonstreaza prin gesturi mici dar din inima.

| Miska999 a răspuns:

Un castel mare plin cu iubire si fericire

| Suslac_Corina_1966 a răspuns:

Un castel din inimi.

| Raluca_Alexandra_1995_9MZ5 a răspuns:

Un castel de ciocolata, parfumat cu aroma de capsuni.

| ramirez112 a răspuns:

Un castel pe plaja unei insule noi facuta doar pentru ea, aceea insula trebuie sa aiba cele mai rare si frumoase flori din lume, sa fie asa un fel de rai pe pamant.Cat despre castel trebuie sa fie la fel de mare pe cat de mult o iubesc, la fel de frumos ca ea.

| Tinnutsa a răspuns:

Un castel in care soarele ar rasari, iubitrea ar domni, pacea slujitor va fi, in aer sa pluteasca mireasma florilor si eu sa fiu alesa lui.

| klauyo89 a răspuns:

Un castel din Sinceritate!

| Herman_Hanelore_1993 a răspuns:

Pentru a arăta iubirea ta fața de o persoană nu trebuie neapărat să-i construiești un castel.Trebuie să îi arăți prin fapte, prin sinceritate, incredere, iubire și respect happy

| Marius_Anghel_Tanase_1986 a răspuns:

Castelul adevaratei familii

| JipaBOGDAN a răspuns:

Un castel de nisip!

| sexymamma a răspuns:

Un castel din piese lego

| Monos_Anila_1990 a răspuns:

Un castel suficient de rezistent răutăților din jur.

| Manaila_Viorel_1987 a răspuns:

Cu un castel de aur moale sigur va dati iubitele pe spate si chiar la hepatita

| Geambazu_Raluca_1992 a răspuns:

Ia-as face mai degraba o "insula" plutitoare pentru c aman2 iubim sa innotam
http://www.promoafaceri.com/uploads/my/orsos%205.jpg

| papushikoo a răspuns:

...de iubire (din bumboane)

| dewza a răspuns:

Un castel plin de iubire nu mare pentru ca ar fi prea rece ci unu mic in care in orice colt am merge ne vom regasi mereu

| 14andreea a răspuns:

Aș începe cu ce fel de castel nu i-aș construi: nu aș vrea să fie unul foarte mare, imens și asta pentru a auzi când ne strigăm unul pe celălalt din camere diferite și pentru a reuși să-l întreținem curat mereu. Nu ar fi nici un castel impunător, care să ia ochii tuturor căci sigur niciunul dintre noi nu am vrea să fim asaltați de ochii vecinilor. Ar fi un castel simplu, dar trainic, pentru că îi plac lucrurile simple, de folos și cu bun gust. Ar fi un castel primitor, și nu împopoțonat cu tot felul de decorațiuni. Ar fi un castel în care s-ar auzi muzica lui preferată, în care s-ar coace plăcintele și eclerele pe care le adoră, s-ar viziona serialul „The Mentalist" și în care m-aș afla și eu. big grin

| tweety94 a răspuns:

Un castel micuț, care cuprinde toată dragostea noastră, departe de lume, pentru a fi doar noi 2 în el și ca nu ne deranjeze nimeni.

| tweety94 a răspuns:

Un castel micuț, care cuprinde toată dragostea noastră, și departe de văzul lumii, pentru a fi doar noi doi în el și sa nu ne deranjeze nimeni.

| aishwarya a răspuns:

Un castel de dulciuri de toate formele

| iubitha03 a răspuns:

Un castel modest, plin de sinceritate, iubire, dragoste si afectiune.un castel care va fi construit cu toata inima si din tot sufletul, intarit cu ajutorul comunicarii si acoperit cu bunastare si liniste...happy

| Du_Alina_1989 a răspuns:

Unul de ciocolata

| Pavalache_Mircea_1995 a răspuns:

In primul rand eu sunt copil.N-am jumatate

| sophiepopovici a răspuns:

Un castel de nisip imens, construit chiar de mine, cu petale de trandafir, eu la balcon, el jos in genunchi pentru ca iubeste vara si mai ales marea

| Kngooru a răspuns:

As face tot posibilul ca sa se simta acasa mai bine decat in orice castel

| Tier_Natalia_1989 a răspuns:

Din sare și miere... dacă aș putea...

| Shyne_Miky_1995 a răspuns:

Un castel fierbinte plin de dragoste si multa sinceritate.

| Darkolina a răspuns:

I-as construii un castel din lacrimi de dragoste!