| TPU.ro a întrebat:

Ce i-ai trece intr-o scrisoare de dragoste jumatatii tale de Dragobete?

271 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

Mi-e sete de tine si mi-e foame de noi laughing

| MoarteaLaConserva a răspuns:

''Nu am nevoie de nici o sarbatoare sa iti spun ca te iubesc''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa treaca la cratita mai repede.

| Voicu_Costin_1989 a răspuns:

Ca-l iubesc si că să făcem nebuni

| IngerdeIubire a răspuns:

Toata Iubirea pe care i-o port in suflet. I-as spune cat de mult o iubesc si cat de mult inseamna ea pentru mine. I-as spune ca ea este jumatatea sufletului meu si fara ea eu nu ma simt niciodata implinit. Impreuna suntem ca un intreg.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nimic.

| florinuka a răspuns:

Normal ca i-as trece tot ceea ce simt fata de el. si i-as face o surpriza cu o poza de la ginecolog big grin

| maria_8283 a răspuns:

I-as spune ceva simplu si frumos..Cum ar fi...te iubesc oricat de mare ar fi distanta.

| Miss009 a răspuns:

Dragule,
Te iubesc enorm si n-as vrea sa ne despartim niciodata! Nu uita: I will never forget you

P.S Daca ma mai superi nu mai vorbesc cu tine! laughing)

| alehandro1 a răspuns:

Ca o iubesc si nu pot trai fara ea!

| ElenaSA a răspuns:

L-as invita intr-un loc si acolo i-as face o surpriza.Iar in scrisoare i-as scrie ce-mi place la el, sentimentele placute pe care mi le-a trezit in diverse situatii.

| Razvan_Razvan_1985 a răspuns:

Nu am o jumatate dar daca asa ave i-as trimite doua bilete catre hawai ca sa mergem acolo.

| Green_Helleny_1986 a răspuns:

Dorul meu fata de el atunci cand nu suntem impreuna si tot ce reprezinta

| yosoimedy a răspuns:

Iubirea e un lucru sfant nu e doar o vorba-n vant asa ca tine la ea si nu o risipi pe o " dragoste de vara "

| BlackEyedGirl a răspuns:

Iti multumesc ca existi, ca esti langa mine intotdeauna cand am nevoie de tine, ca ma faci sa zambesc atunci cand nimeni nu reuseste asta, imi esti mereu alaturi in momentele cand sunt fericita, bucurandu-te alaturi de mine. Cel mai frumos moment din viata mea a fost atunci cand te-am intalnit, cand m-ai facut sa ma indragostesc de tine. M-ai facut sa ma topesc dupa ochii tai si dupa zambetul tau, dupa vocea ta care imi trimite fiori in tot corpul, dar mai ales te ador pentru simtul umorului pe care il ai, pentru ca ma faci sa rad indiferent de starea de spirit pe care o am si pentru cuvintele frumoase pe care mi le spui intotdeauna. Tu esti singura persoana care imi face ziua mai buna doar daca ma saluti sau te uiti la mine pentru cateva secunde. Tu esti singurul baiat care mi-a demonstrat ca dragostea adevarata poate exista. Pentru mine, tu esti exemplul baiatului perfect, esti tot ce mi-am dorit vreodata. Te iubesc mult, mult de tot si te sarut dulce!

| IuseinLavinia a răspuns:

Ti-am auzit numele si nimic nu m-a putut opri sa te intalnesc, mi-ai vorbit si am inteles ca nimic nu e intamplator. Ai simtit ca te caut si ai aprut odata cu Sf. Valentin, sa-mi darami o lume pentru a-mi construi alta, asa cum am visat!

| Katty2013 a răspuns:

I-am desena o hartă care duce spre un loc foarte frumos, i-am scrie la ce ora să vie in acel loc si pe drum va găsi cite un indiciu(poze, flori, versuri din cîntecele preferate)Si cind va ajunge eu îl voi aştepta cU o masa întinsă cU fructe si băuturi, si am stă acolo toata ziua si seara ii voi imina cadoul

| oana1 a răspuns:

Cat de mult il iubesc

| georgetzop a răspuns:

Numai cuvinte frumoase

| ammy12 a răspuns:

I-as spune ceea ce simt pentru el, i-as amintii despre toate momentele frumoase petrecute impreuna. Si i-as mai spune de ce il iubesc

| Dariusuu a răspuns:

Ceva care ar suna cam aşa.

N-am avut curaj să-ţi spun ce simt dar prin această scrisoare încerc să-ţi spun.Mi-a luat mult să mă gândesc că nu pot să trăiesc fără tine, că viaţa mea este incompletă şi cu un grii accentuat.
Sunt un timid da, dar nici nu ştii cât de greu este să simţi că regretul îţi mănâncă sufletul pas cu pas.

P.S Pur şi simplu te plac.

| GabrielloRoscoban a răspuns:

Eu las un mesaj, dar momentan sunt singur nu am pereche.Dar vreau sa va arat ca fiecare dintre voi. daca iubiti cu adevarat puteti asculta sufletul mai cu atentie. si puteti face minuni doar cu niste simple litere aruncate pe o coala de hartie.
Important este sa-ti asculti sufletul cu atentie si sa fi sincer.

Sufletul meu spune.
Astazi este o zi speciala iar eu am sa daruiesc o floare pentru ce-a mai frumoasa floare.
Vorbele nu sunt un lucru grandios...
dar eu sunt diferit, si de aceea am ales sa fac un gest diferit...
sa iti scriu o scrisoare. dedicata sufletului tau.
Probabil ca te astepta-i la un cadou cum primesc alte fete.
Dar de fapt cadoul este ca.
Vreau sa-ti spun tot ce in sufletul izbucneste cu nerabdare sa iese si sa ti se impartaseasca tie.
dar cum asta nu-i posibil. aleg ca eu sa-ti comunic prin aceasta scrisoare tot ce este in sufletul meu.
Dragostea mea fata de tine este mai luminoasa decat luna, mai arzatoare decat soarele, mai stralucitoare decat stelele, Chipul tau lumineaza calea mea, ochii tai imi arata drumul spre adevarata dragoste eterna, buzele tale suave si dulci ma fac sa cred in tot ce inseamna eternitate si speranta si ca imposibilul poate fi posibil.
Sper ca aceste cuvinte spuse din suflet pentru suflet, din dragoste pentru tine, sa te faca sa intelegi ca doar cu tine viata mea este mai luminata, mai sigura, mai pe scurt zis. ETERNA
Te iubesc.
Al-tau Gabriello!

| Georgiana_Salcianu_1997 a răspuns:

Ii spun cat de mult inseamna pentru mine!

| dwar a răspuns:

E noapte si e tarziu/Nu pot sa dorm si ma gandesc/La tine si innebunesc/De dor, de lacrimi si nu stiu/De ce inca te iubesc.

| Costin_Ticarau_1992_Hrw4 a răspuns:

Sentimentele care le ai fata de ea si cat de mult o iubesti

| LTAA a răspuns:

Te iubesc, Ioana! (cel putin, asa-i la mine)

| Olimpia_Loredana_Alexandru_1989 a răspuns:

Un simplu te iubesc ca-i cel mai frumos...

| neutrino a răspuns:

Nu scriu asa ceva. Ceea ce am de spus, ii spun in fata!

| sergiu51 a răspuns:

Toata dragostea si toate gandurile bune ce le simt pentru ea.

| Adryydream a răspuns:

I-as scrie o poezie :3