| TPU.ro a întrebat:

Ce i-ai trece intr-o scrisoare de dragoste jumatatii tale de Dragobete?

271 răspunsuri:
| DPaul a răspuns:

Bună iubire,

Știu că probabil te-ai supărat pe mine pentru că numai tu dintre toate prietenele tale nu ai primit un cadou de Sf.Valentin, însă vreau să ști că nu am uitat de tine și nici de sentimentele mele față de tine.

Să știi că te iubesc enorm de mult, respect tot ceea ce faci zilnic pentru mine, simplul fapt că existi îmi face ziua mai bună.

Nu uita iubi, dragostea nu trebuie să aibă o zi anume in care să fie sărbătorită, insă dacă vrei să o sărbătorim eu propun să o facem pe 24, să fim romani!

| KanekiKen a răspuns:

Te iubesc si stiu ca stii! ♥

semnat: ingerul tau pazitor

| 1cu2idei a răspuns:

Ne vedem la mine.P.S.Sa aduci sampanie.

| tororoki a răspuns:

As trece increderea care mi-a oferit-o in tot timpul acesta, increderea si nerabdarea acea care ma face sa vreau sa ma ridic din pat intr-o dimineata friguroasa de luni.

| vladutzaM a răspuns:

Toatele momentele in care ne-am simtit cel mai bine, si desigur lucrurile care le-a facut pentreu mine.

| Anuta2012 a răspuns:

Ca il iubesc enorm si ca ma bucur mult ca este alaturi de mine.

| mariusice a răspuns:

Ce bine iti sta cand dormi si ce liniste e, imi pare rau iubito dar azi am picat de serviciu ne vedem deseara pa pa

Răspuns utilizator avertizat
| MandyMaya a răspuns:

I-as spune cat de mult inseamna pentru mine si as adauga ca pentru a sarbatorii iubirea, nu e nevoie de o sarbatoare anume, e nevoie doar de noi doi.

| Adyna92 a răspuns:

Te iubesc pinguinul meu :*

| Miss009 a răspuns:

Dragule,
Te iubesc enorm si n-as vrea sa ne despartim niciodata! Nu uita: I will never forget you

P.S Daca ma mai superi nu mai vorbesc cu tine! laughing)

| JustLiv a răspuns:

Cel mai frumos trandafir esti tu-iar eu, luna. Cand rasar nu ma mai satur sa te privesc...

| anca_5063 a răspuns:

Nu vreau sa caut pe net cele mai romantice ganduri eu personal as scrie povestea noastra de dragoste, de cand ne-am cunoscut pana in prezent cu toate trairile

| OIntrebareIntrebatoare a răspuns:

Sa cumpere margarina ca s-a terminat, si as mai zice:daca nu aduci margarina, sa nu te mai obosesti sa vi, cu mine nu tine asa

| Andraandra_8595 a răspuns:

Toate obstacolele de care am trecut impreuna

| jorjet68 a răspuns:

Iti multumesc pentru cei trei copii minunati si reusiti pe care mi i-ai daruit

| IuĿii a răspuns:

Pai i-as multumi pentru ca m-a suportat tot timpul cu tot cu capriciile si iesirile mele de copil.

| Pisicuta07 a răspuns:

Bineinteles ca sentimentele pe care i le port.

| Katty2013 a răspuns:

I-am desena o hartă care duce spre un loc foarte frumos, i-am scrie la ce ora să vie in acel loc si pe drum va găsi cite un indiciu(poze, flori, versuri din cîntecele preferate)Si cind va ajunge eu îl voi aştepta cU o masa întinsă cU fructe si băuturi, si am stă acolo toata ziua si seara ii voi imina cadoul

| peter98992 a răspuns:

Sa duca rahatul caineleui

| anamariagabi a răspuns:

"Multumesc pentru ca ma faci fericita!"

| Andrei20133 a răspuns:

Candva eram acolo, eram un "duo", nu eram eu, nu erai tu, eram doar NOI

| Raluca_Ilisei_1980 a răspuns:

O floare presata

| 1mihai3 a răspuns:

Te Iubesc din tot sufletul si cred ca ochii tai sunt asemenea unei margele.De mult timp am vrut sa-ti scriu dar am fost napadit de groaznica frica dar acum ti-am spus Te Iubesc!

| dwar a răspuns:

E noapte si e tarziu/Nu pot sa dorm si ma gandesc/La tine si innebunesc/De dor, de lacrimi si nu stiu/De ce inca te iubesc.

| Zuza50 a răspuns:

Nu am jumătate.

| Aquafairybezelesiunicorni a răspuns:

Sa-mi faca clatite.

| shermanbitzz a răspuns:

Drogul alinarii singularitatii mele excomunicate, ma naucesc rafalele stupefiante ale reintregirii momentelor afrodisiace ce s-au dezlegat si dislocat prin destramarea/dizolvarea susceptibila a esentei hialine integrate omogen in corpusculul ce ne arunca intr-un vartej de o valtoare demonica ce ne leapada de viata cotidiana si mentine in imponderabilitate aceasta geneza a interpatrunderii dispersate ce ne difuzeaza intr-o unica entitate ce radiaza de franchete in posedarea mutuala intr-un comun spectru ce urmeaza nazuinta spre asceza noastra in dovedirea acapararii absolutui in planul intrigii amoroase. Fragmentele sparte si devorate haotic de aversiunea starnita de plasticitatea timpului necontractibil ma instiga cu consternare sa reasamblez cu canonie prin demersuri exhaustiv de problematice tot acest travaliu impregnat cu un dulce chin ce imi focalizeaza resursele cognitive sa-mi devoalez admiratia eterna si recunoasterea in fata scenei macrouniversului ce ne-a contopit si care ne dirijeaza cu precautie in traversarea hibrida cu interventii empatice al acestei deslusiri zadarnice a lumii ce scalda sinidisurile printr-o pelicula fina in uzurparea frivolitatii conjuncturilor cosmologice ce ne ingusteaza si suprima prin ingenuncherea si prabusirea statutului de erecti mintali intr-o nepasare oscilanta ce cotropeste si transfigureaza inclinatiile noastre spirituale.
Toate sentimentele nu-si trag absolutul doar din mizeria glandelor, suscitarea interesului pentru deslusirea firii tale engimatice, Infintizimalele sentimente impartasite natural in intimitatea implacabila pentru societate, senzatiile ce-mi vaporizau suferinta si o converteau in patimi inaltatoare cand ne divulgam planurile cotidiene si ne marturiseam unul altuia toate framantarile ca un remediu pentru a ne izola de viata trepidanta a complicatiilor sociale, profunzimea redata prin candoare a momentelor de alinare si de acomodare in taramul acesta edenic care l-am patruns impreuna in parteneriatul de infranare a bestialitatii recurente a naturii ce spumega in iregularitati si simplul fapt ca alternanta si incolacirea noastra ce a subclasat opresiunile ambiguitatii generate din imprudenta infatila, ma determina sa sintetizez aceste fioruri inaltzatoare intr-o singura fraza clarificatoare pentru viitorul ce-l cladim pe fundamentul prezentului ce-l perpetuam si-l dominam cu intransigenta noastra spre apararea edificiului microscomosului expulzat din ciocnirea a doua simpatii: Unde domina iubirea plenara, abosolutul fara relativizare devine o deviza a solutionarii scopului existential, iar acest concept, l-am deslusit si insusit prin atasamentul de angelica ta existenta.

| Irimia_Ioana_1999 a răspuns:

As scrie cate zile, ore si minute avem impreuna si i-as spune ce inseamna el pentru mine.

| IngerdeIubire a răspuns:

Toata Iubirea pe care i-o port in suflet. I-as spune cat de mult o iubesc si cat de mult inseamna ea pentru mine. I-as spune ca ea este jumatatea sufletului meu si fara ea eu nu ma simt niciodata implinit. Impreuna suntem ca un intreg.