| TPU.ro a întrebat:

Ce i-ai trece intr-o scrisoare de dragoste jumatatii tale de Dragobete?

271 răspunsuri:
| AndrrreaDeea a răspuns:

Doua bilete pentru o calatorie romantica, la Paris, alaturi de persoana iubita.

| simplu0 a răspuns:

Secretul este urmatorul : sunt 1000 de motive sa te iubesc. Acestea sunt : te iubesc pentru ca existi, te iubesc pentru ca te-am cunoscut, te iubesc pentru ca te-am pierdut in vis, te iubesc pentru ca m-ai invatat cum sa invat din greseli, te iubesc pentru ca doar tu ma intelegi, te iubesc pentru ca ma faci sa plang de fericire, te iubesc pentru ca m-ai facut sa ma schimb, te iubesc pentru ca nu ma minti, te iubesc pentru ca ai incredere in mine, te iubesc pentru ca doar tu stii sa ma alinti, te iubesc pentru ca doar tu stii sa ma impaci cand sunt suparata, te iubesc pentru ca doar tu ma faci fericita, te iubesc pentru ca m-ai invatat sa plang din dragoste, te iubesc pentru ca esti important, te iubesc pentru ca imi spui mereu adevarul, te iubesc pentru ca in preajma ta uit de probleme, te iubesc pentru ca stii cand sunt suparata, te iubesc pentru ca ma faci sa fiu atenta fata de tine, te iubesc pentru ca ma tii in brate, te iubesc pentru ca ma mangai in felul tau, te iubesc pentru felul in care imi zambesti, te iubesc pentru ca ma vezi altfel decat celelalte fete, te iubesc pentru ca m-ai ales pe mine in defavoarea altora, te iubesc pentru ca atunci cand imi amintesc de tine imi infloreste un zambet in coltul gurii, te iubesc pentru ca esti cel mai bun lucru care mi s-a intamplat, te iubesc pentru ca esti gelos, te iubesc pentru ca esti tu, te iubesc pentru ca nu ai sa renunti la mine. love struck

| LexaHD a răspuns:

"Draga mea,
Ai fost cea mai speciala persoana, persoana care mi-a fost alaturi la bine si la greu, persoana care mi-a fost fidela, persoana care nu m-a parasit indiferent de situatie.
Vreau sa stii ca te iubesc, si ca esti totul pentru mine. "

| deny2002 a răspuns:

Te iubesc extraoridar de multi si tu esti totul pentru mine.

| Julia1188 a răspuns:

Iti multumesc ca ma faci fericita zi de zi si ca faci parte din viata mea!

| Miranda27 a răspuns:

Scurt si la obiect: "TE IUBESC!"

| Rapidistu47 a răspuns:

Te iubesc Iasmina!

| Assy99 a răspuns:

Valentine(citire in elngleza), n-ai cum sa fii
Dragobetele meu iubit
Te-astept acasa unde-ti-e locul
Langa mine sa stai. sa ma feresti de cei ce vor sa ma ridice... laughing
Distanta ne cam desparte, dar te vei intoarce,
Fie ca doar pentru o luna, din care o saptamana a noastra
Fie pentru o saptamana, din care o ora a noastra
Eu te voi astepta.
Iar cu fiecrae zi care trece te iubesc din ce in ce mai mult... puppy dog eyes sad

| IuseinLavinia a răspuns:

Ti-am auzit numele si nimic nu m-a putut opri sa te intalnesc, mi-ai vorbit si am inteles ca nimic nu e intamplator. Ai simtit ca te caut si ai aprut odata cu Sf. Valentin, sa-mi darami o lume pentru a-mi construi alta, asa cum am visat!

| extremeA07 a răspuns:

The day I stop loving you will be the end of time

| scorpiaX a răspuns:

Ca il iubesc foarte mult, ca ma gandesc la el, la chipul lui si o poezie.

| dikaaa a răspuns:

Prima zi in care ne-am intalnit!

| JustArmy a răspuns:

Daca alegi sa ma iubesti, drumul intoarcerii se va sterge iar noi vom ramane ai vesniciei iubiti ratacitori printre infinite astre.

| georgetzop a răspuns:

Numai cuvinte frumoase

| elyn a răspuns:

Argumente de iubire!

| BeautifulAngel a răspuns:

"Tu esti raza de soare ce-mi incalzeste diminetile si steaua ce-mi vegheaza noptile de-a pururi. Te iubesc!"

| Androphyla a răspuns:

Te iubesc si te rog sa nu uiti niciodata ca eu voi fi langa tine in orice moment si totul va dura o eternitate! happy

| RusescuO a răspuns:

Desigur ceva dulcegaresc... si ceile unui BMWwinking

| nicoalina a răspuns:

Vrei să...

| HinataYuno a răspuns:

Draga iubire,
Esti totul pentru mine, nu stiu ce m-as face fara tine. Esti luna si soarele din viata mea, ne certam, ne impacam, ne iubim. Fara tine viata mea ar fi trista. Ma intelegi, asculti si iubesti. Cu defecte esti perfect. Te iubesc asa cum esti. Ma iubesti asa cum sunt. Nu vrei sa ma schimbi. Voi fi mereu a ta si tu vei fi mereu al meu.

Te iubesc,
iubita ta.

As lua un lantisor din acela : o inima rupta in doua, i-as da lui o parte si mie mi-as pastra-o pe cealata.

| MargarinaCuMustar a răspuns:

Roses are red
Violets are blue
Love is in the air
Let`s F**K

| oannapg a răspuns:

Pe lângă scrisoarea de dragoste aș parfuma-o cu parfumul meu preferat.

| ionutvas a răspuns:

Cu dragoste, al tau ingeraș pufos

| ionutvas a răspuns:

Tbx very much

| napolitaneee a răspuns:

Te iubesc si as vrea sa nu uiti asta niciodata

| NeyyMar11 a răspuns:

Nimic ca nu am... iubita nu ce...

| ammy12 a răspuns:

I-as spune ceea ce simt pentru el, i-as amintii despre toate momentele frumoase petrecute impreuna. Si i-as mai spune de ce il iubesc

| elyd12 a răspuns:

Un pupic real, imprimat pe scrisoare

| Cristian201 a răspuns:

Parerea mea : ORICE, atata timp cat vine din suflet! happy Si sa fie ceva original, nu luat de la altii!

| florinuka a răspuns:

Normal ca i-as trece tot ceea ce simt fata de el. si i-as face o surpriza cu o poza de la ginecolog big grin