| RăzvannRăzviii a întrebat:

1. Imi place de o fata de la scola si cred ca sentimentul este reciproc... dar nu am curaj sa ii zic si sa ii dau primul sarut, vreo idee ce pot face?
2. Cum o atrag in pat?

Răspuns Câştigător
| Izabelaisa a răspuns:

Poi in primul rand cucereste-o invit-o la un suc singurei tongue! Si vorbiti despre orice despre voi doi exprimate incetul cu incetuLbig grin arata-i ca simti ceva pentru ea merge-ti prntr-un parc aseaza-te cu ea pe banca te apropi si o saruti usor si vezi daca si ea te saruta daca are aceeasi sentimente fata de tine tongue
Apoi intrebarea a doua laughing intai pup-o si cucereste.o apoi se va rezolva si cu patu happy"!

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

What? :O laughing Tu nici macar nu esti sigur 100% ca fetei ii place de tine, nici nu i-ai spus asta, nici nu ai sarutat-o si vrei sa o duci in pat?laughing wtf?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| K3TtX a răspuns:

Nu crezi ca vrei cam mult?laughing

| daniel_8204 a răspuns:

Prosta ii spui ca o iubesti