| BernaVonC a întrebat:

Imi place de un baiat, cum pot afla daca sentimentul e reciproc? [ fara sa-l sarut ] rolling on the floor mi-e cam rusiiiineee puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Dacă are pupilele dilatate, râde la glumele tale și e timid în preajma ta.Nu grăbi lucrurile! Dacă măcar 2 dintre lucrurile de mai sus i se potrivesc lui când e în preajma ta înseamnă că te place.
Pa, pa!

| CosminC86 a răspuns:

Ciau! Nu poti sa-l intrebi pur si simplu? Daca nu stii cum, te invat eu. "Ce parere ai despre mine domnule trol?" De sarutat nu prea iti recomand, pentru ca in cazul in care nu te place s-ar putea sa te trezesti cu o palma si nu cred ca o sa-ti placa.

| Adrian37 a răspuns:

Stai pe langa el si vei afla.Bafta!winking

| acnaib20 a răspuns:

Pune-ti prietenele sa afle asta de la el smug... daca te place cu siguranta le va da de inteles happy.P.S sa nu fie foarte directe laughing nu vrei sa se sperie nu?