| unaboona a întrebat:

A cui e vocea fetei din melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=6G47lgg0x5w?
dau funda!

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Iar gunoiul ăsta? Puteam să jur că despre melodia asta e vorba.
Nu e măi distrușilor nici o fată. Ăia își modifică vocea cum vor ei în studio și voi sunteți toți cu limbile scoase "Mamă ce voce are tipa aia" rolling on the floor rolling on the floor
Get a life! straight face
Baftă

| toni_3014 a răspuns:

Aprob si confirm pozitv spusele lui 7h30
bafta!

| Sven a răspuns:

Ea care canta "Danca Bonito" este o prezenta noua in industria muzicala pentru care Narcotic Sound va produce o piesa proprie cat de curand. Pana acum nici eu nu ii stiu numele.Sunt nerabdator sa o mai aud cantand. tongue

Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda :X?big grin

| razvirzi a răspuns:

Nu e nici o fata, e voce "lucrata" in studio