| valentinemernic a întrebat:

A folosit cineva Chinese Brush? Spune-ti ce reactii ati avut! A fost folositor?
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste-l cu incredere. Initial senzatia este ciudata pentru ca iti amorteste de tot dar dupa aceea este ok si te tine cel putin 30 de minute spre o ora. Bineinteles conteaza foarte mult si autocontrolul dar cu siguranta te va tine cel putin 30 de min.

1 răspuns:
| glamour a răspuns:

Cred ca acum m-am prins despre ce e vorba? e asa zisul spray minune care te ajuta sa rezisti mai mult in pat nu?laughing
e o mare prostie, nu merita sa dai banii pe astfel de produse. trebuie sa te controlezi, si cu cat faci mai mult sex cu atat te vei controla mai bine. esti la inceput(zic eu) si e normal sa nu rezisti mult. vezi va sunt si pe internet trucuri pentru ejacularea precoce. nu trebuie sa te simti prost iar daca prietena te iubeste cu adevarat va avea rabdare si te va intelege.