| CarlosBogdan17 a întrebat:

Am comandat o sticluta de sufian chinese brush, a avut cineva efecte negative si daca puteti sa`mi spuneti cum se manifesta, cine a mai folosit?

Am 17 ani si am probleme cu durata ( alta solutie nu am gasit, macar asta e naturala)
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Greu de spus daca are reactii adverse, sunt foarte putini oameni care chiar o iau si cei mai multi nu recunosc, daca ajung la medic, de la ce li se trage. Efecte pozitive nu va avea cu siguranta (poate doar placebo daca esti tu mai influentabil)