| irina20 a întrebat:

A insemnat totul pentru tine, il/o iubesti te iubeste dar nu mai poti continua relatia pe ca te-a inselat.Cum il/o poti uita?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| deeiutza_1841 a răspuns:

Nu stiu e cam greu sa uiti ce a fost intre voi doi
dar totusi incerca sa il ocolesti, sa nu mai vorbesti cu el etc.

| dyana_7600 a răspuns:

In primul rand daca il iubes mult, eu nu pot sa il uit, si iert, numai daca e constient de ceea ce a facut si daca sunt convinsa ca si el m-a iubeste, in fiecare relatie intervine ceva neplacut, dar din moment ce iubim, putem sa si iertam.

| dyana_7600 a răspuns:

Daca il iubesti e cam greu sa -l poti uita asa usor, incearca sa-l eviti pe cat posibil,. am zis mai jos ca ai putea sa-l ierti pentru ca unii barbati sunt asa mai cu capul in nori, si se lasa dusi de impuls de fiecare data, fara sa gandesca, de fapt gandesc dar cu altceva tongue, si nu-si dau seama de ce au avut langa ei, doar atunci cand te-au pierdut.