| Edy_5180 a întrebat:

A meriat steaua sa castigi cupa romaniei? de ce?

Răspuns Câştigător
| aLL3xandra97 a răspuns:

Nu!

6 răspunsuri:
| XK a răspuns:

@seby15 unde ai vazut tu ca a dominat Steaua ultimele minute.I-am calarit in ultimele minute...dar asta este, ramane 2-1 la victori in sezonul asta...

Referitor la intrebare : cred ca meritam sa ajungem in prelungiriwinking

| diavolita_4468 a răspuns:

Normal...steaua e cea mai tare

| Nesquik_1900 a răspuns:

De mere...

| vera_5828 a răspuns:

Chiar a castigat-o? Nu te supara da ai cam gresit categoria.

| seby15 a răspuns:

Pai dupa parerea mea da...
1)Steaua a dominat ultimele 6 meciuri in fara rivalei Dinamo
2)Olaroiu a pus presiune pe jucatori si acestia au luptat foarte mult
3)Steaua nu a mai luat un trofeu de 5 ani si cupa de mai mult
4)Dinamo nu putea sa mai castige iar din noroc
5)"Ulciorul nu merge de multe ori la apa"-Pt. tabara din Stefan Cel Mare.

| seby15 a răspuns:

Pai dupa parerea mea da...ddd
1)Steaua a dominat ultimele 6 meciuri in fara rivalei Dinamo
2)Olaroiu a pus presiune pe jucatori si acestia au luptat foarte mult
3)Steaua nu a mai luat un trofeu de 5 ani si cupa de mai mult
4)Dinamo nu putea sa mai castige iar din noroc
5)"Ulciorul nu merge de multe ori la apa"-Pt. tabara din Stefan Cel Mare.