| sonia7026 a întrebat:

Cine vreti sa castige cupa Romaniei? Dinamo sau Steaua? eu Steaua >:

15 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Normal ca Steaua! Le urez mult Noroc!
Daca castiga sarbatoresc!

| StiGGy a răspuns:

Dinamo big grin

| antimulte a răspuns:

STEAUA, chiar daca nu prea il agreez pe becali... macar andone imi provoaca de-a dreptul greata asa... Dar in fine, dintre echipe clar steaua.

| An0N1M a răspuns:

Hai STEAUA! steaua normal. funda?big grin

| Summerismine a răspuns:

Steauuaaaa big grin

| lary_8888 a răspuns:

Steaua
Stelista pan` la moarte!

| Biib28 a răspuns:

Steaua! smug

| andutzai a răspuns:

Mi-as dori sa acstige steaua. Fortza Steaua.

| mitzu_4004 a răspuns:

Bineinteles ca steaua a-s vrea:d

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Categoric si eu Steaua deoarece e cu un loc parca mai buna decat Dinamo. Huuuuuuuuu Dinamooooo caini dracului!

Si sincer din astea doua Steaua cel mia mult imi place dar echipa preferata e Barcelona si mai imi place CFR CLuj dar cel mai mult Barcelonaaaaaaa.

| lyke a răspuns:

Dinamoo

| Tana_3274 a răspuns:

Steaua :d

| XeN101 a răspuns:

Imi pare rau ca te voi dezamagii dar v-a castiga Dinamo. sad