| victor333 a întrebat:

A-ti apela sau apelat vreodata la serviciile unei prostituate? Argumentati ce v-a determinat si daca credeti ca este un lucru normal

4 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Este normal sa apelezi daca nu esti in stare sa ai o femeie a ta.

| Lummy a răspuns:

Dupa parerea mea, apelezi la o prostituata daca partenera nu te mai satisface sau daca nu ai deloc partenera si.nah.ca orice om...simti nevoia.

| Mayar a răspuns:

Scz ca ma bag si eu pe aici, ca sunt fatabig grin dar prostituatele sunt foarte eficinete in oferirea placerii si impreuna cu aceasta e numeroase boli, fara doar si poate. Dar daca ai o prietena si mergi la prostituata mai bine te desparti pentru ca prostituatele, majoritatea -din surse sigure, au cancer de col, iar barbatii le transporta si le transmit partenerelor sale, deci aveti grija de partenere, si totodata si de voi!
Bine, ramane la latitudinea voastra daca pentru cateva ore de placere vreti sa traiti in spitale in agonie

| SG1995 a răspuns:

Am apela, am fost nițel pudic dar a fost ok. Așa am scăpat si de anumite complexe psihologice.
Eh, e ceva normal asta, e vorba de-a apela la un set de servici.
Ai chef să faci sex? Suni o doamnă/doamnisoare care e dispusă o facă. Tu te alegi cu orgasm, ea cu bani.
Sunt riscuri? Normal că da, ca în orice domeniu, mai multe pentru ea, decât pentru tine, dar în genre cu cât sunt serviciile si clienți mai de calitate cu atât sunt riscuriile mai reduse. Ca în orice domeniu de altfel.