| sorina18 a întrebat:

A trecut abia o zi de cand el a pus punct relatiei noastre si imi lipseste enorm de multsad.Imi lipsesc momentele petrecute impreuna,plimbarile noastre, imi lipsesc momentele in care el era alaturi de minesadimi lipseste tot ce faceam impreunasad.Mai aveam 2 saptamani si faceam un ansadodata cu pierderea lui parca a luat ceva cu elsad.Tin la el enorm de multsadAstazi ne-am intalnit pe afara.Ne uitam unul la altul si nu spuneam nimic.El mai era cu un amic de al lui si amicu lui nu ma lasa deloc in pace,ma tot tachina, si eu ii spuneam sa inceteze si el nimic... si ii spune fostul meu prieten unei prietene de ale mele"ce se da asta la ea"si tot se uita la mine.Cred ca la faza asta fost putin gelosstraight face.
De ce credeti ca a spus "ce se da asta la ea?(adica amicul lui)? sa fi fost oare gelos?
Cum as putea sa il uit...ce sa fac

Răspuns Câştigător
| andr808 a răspuns:

Daca il iubesti de ce sa il uiti? De ce nu incerci sa te impaci cu el? puppy dog eyes
Chiar daca nu mai vrei asta, nu te indeparta de el, vei avea nevoie de el intr-o alta zi! happy Tine-l aproape ca un BFF puppy dog eyes.

5 răspunsuri:
| Andreeaaaaaaa a răspuns:

Am trecut si eu printr`o situatie asemanatoare..ma durut mult, am plans ult..au trecut 9 luni de cand ne-am despartit si nu l-am uitat, cand a plecat a luat ceva din mine cu el.Cel mai bine e sa astepti sa treaca timpul.Totul o sa fie bine.Sau daca nu..incearca sa va impacati. vorbeste cu el. Explica`i ce simti.
Acum, conteaza si motivul pentru care v-ati despartit.Bafta.Dacaa ai nevoie de ceva, lasa`mi id tau si te ajut cu orice vei avea nevoie.
Capul sus!

| neutrino a răspuns:

La o durere asa de mare, cum de mai ai chef sa impanzesti textul cu atatea "figurine"?

| InesIlinca90 a răspuns:

Nu il vei putea niciodata sa il uiti.Nici la mine dupa o despartire de fostul prieten, am incercat sa il uit combinandu-ma cu altul, si nu am reusit.Si au trecut 7 luni de-atunci si tot plang dupa fostul.Asta e. Nu v-ati despartit de mult timp, deci, poti sa te impaci cu el.Intreaba-l daca mai vreatongue

| Casandra88 a răspuns:

Acum depinde si in ce circumstanta v-ati certat... Daca vrei sa-l uiti incearca sa-l eviti o perioada de timp, imprietenestete cu alti baieti si nu sta toata ziua in casa gandindute la el..Incearca ceva nou.da-ti mai multa importanta tie...schimbandu-ti ceva.happy

| gugulina97 a răspuns:

Daca il iubesti nu trebuie sa il uiti ...lupta pentru el :* vorbeste cu el si spune-i ce simti si cat de greu iti e fara el aminteste-i de momentele frumoase impreuna funda?big grin