| AllexutzaKiss a întrebat:

Aceasta este descrierea celor doi : Pai ea are 17 ani si el 17. Sa-u despartit din cauza geloiei lui. : Intr`o zi vb cu el la tel si i-a spus ca trebuie sa plece la niste prieteni cu o amica. Coincidenta era ca unu dintre prieteni o placea mult. El ii tot spunea sa nu mearga dar ea a mers si el deveni gelos. Astazi cand am vorbit cu el am incercat sa-l fac sa se razgandeasca dar a spus ca nu mai are rost. Ea este draguta si de treaba. Ajuta pe oricine. El este un pusti mai golanas mai (bautura, tigari etc ) Ea a incercat sa-l mai potoleasca din,, dependenta " de tigari insa nu a reusit. Stiu ca se plac si vreau sa-i fac sa fie din nou impreuna...

2 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Scumpo.nu ai ce sa faci tu.ei trebuie sa vorbeasca si sa ajunga la un numitor comun.eu zic sa-i lasi pe ei sa rezolve tot, tu chiar nu ai ce sa faci.

greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea,lasa-i in pace.
Ei se cearta, ei se impaca.
Ce e cu adevarat in inimile lor, numai ei stiu!
Oricat de mult i-ai vrea tu impreuna!