| Ynna95 a întrebat:

am si eu o problema si numai voi ma puteti sfatui...
Eu locuiesc in Italia si in fiecare august ma duc in Romania la bunicii mei. Anul trecut am cunoscut acolo un baiat, Ady, si am fost cu el dar cand a venit augustul am plecat in Italia ( am suferit enorm ) dar dupa 2 luni am cunoscut alt baiat si l-am parasit pe Ady spnandui ca am gasit pe altcineva si ca o relatie la distanta sunt sigura ca nu ar rezista. Dupa 6 luni m-am despartit de acel baiat si am incercat sa ma impac iar cu Ady si el m-a iertat si ne-am impacat dar dupa o luna ne-am certat iar, eu sunt prea geloasa si el lasase un comentariu la poza unei vecine de-a lui ( descrierea pozei : imi sunam iubirea ) si el : dar nu trebuia sa suni trebuia doar sa treci strada ( adica la el ). Ne-am certat si l-am pus pe invizibil, el imi mai dadea buzzuri dar eu nu il bagam in seama si aveam de gand cand ma duc la bunici sa nu il bag in seama dar inainte sa ma duc la bunici am vorbit pe mess mi-a explicat si ne-am impacat. Am fost in august la bunici dar dupa cateva saptamani el tot spunea ca trebuie sa ii duca pe unii prieteni unde vroiau ei pentru ca doar Ady are permis. Si aproape niciodata nu avea timp pentru mine asa ca m-am despartit de el si m-am combinat cu varul sau ca sa il fac gelos si m-am sarutat cu varusu de fata cu el. Dupa ce m-am despartit de varul lui el nu a mai vorbit cu mine crying
Am incercat sa ii explic, sa ii spun ca vroiam doar ca sa il fac gelos dar nu a vrut sa ma asculte i-am spus ca eu il iubesc si ca ma doare ca nu vorbeste cu mine ca nu stiu ce face dar in zadar! Eu chiar il iubesc si nu vreau sa il pierd...
Cum sa ma impac cu el chiar daca suntem departe?
Help me please!

1 răspuns:
| florentinf a răspuns:

Vai...laughing aproape ca mi-au dat lacrimile ( aproape )! laughing tu esti ce-a care a gresit mesajul acela poate fusese doar in gluma iar baiatul are tot dreptul s-a nu te asculte