| leiz a întrebat:

Acum 2 zile am avut istorie si profa de istorie mi-a luat telefonul mie si unui coleg.nu asta e problemalaughing.(profa fiind o super bunaciune)am vorbit cu colegu sa ii distraga atentia si eu sa ma duc sub banca sa i le iau.ma vede profa, se descalta si incepe sa ma tina cu mainile sa imi puna picioarele peste fata:Xa mai dat si cu picioarele in mine sa il le miros si sa i le ling, dar erau colegii desi nu foarte atenti.profa a venit la mine in pauza si m-a cehmat in cancelarie.nu era nimeni acolo. a inchis usa si m-a intins pe masa si a inceput sa ma sarute si sa facem un fel de sex.asta am si facut! m-a pus sa ii ling picioarele, ce este intre picioare etc. ea a zis ca vrea sa o facem inainte sa inceapa orele de curs... a zis ca daca nu vin sa o mai facem o data sunt corijentlaughingce pozitii sa facem in timpul sexului? mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Any a răspuns:

Depinde ce pozitii iti place si ii plac data viitoare cand o sa o mai ai pe profesoara peste tine incearca sa o pui in toate ca poate o so multumestirolling on the floor. Astept fundita!

18 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Stai in cap,ca mintea oricum ti-e in picioare sau in pantaloni! Aceste fantezii bolnave, sa i le spui lui taica nimeni, nu noua. Cred ca e cazul sa te distrezi la spitalul 9.

| Papusik a răspuns:

Ce-ti mai palce sa visezi :p.

| NoChanceForUs a răspuns:

Ai imaginatie.E ok asta, pana nu treci de linia aia subtire pe care scrie PENIBIL.

| Ciprian a răspuns:

Gasesti pe netlaughing

| DeEAஐ a răspuns:

Ati un facut un "un fel de sex"?laughing

| ema69 a răspuns:

| Shagun a răspuns:

Daca erai baiat, te intelegeam... pe bune laughing
Gasesti toata pozitiile pe net :p

| nimiiiiiic a răspuns:

Lol...da' iti place sa visezi nu glumalaughing)))

| crysty08 a răspuns:

thinking nu te credlaughing
dar sa nu fiu rautacioslaughing
capra sfix 89 thinking incercati catusi eroticerolling on the floor

| play4girls a răspuns:

Mda...asta da fantezie! si eu aveam la liceu dar cu profa de matelaughing

| Niros19 a răspuns:

Frate unde stai ca o sa ii chem pe aia de la spitalul 9 sa te ia ca esti nebun nu glumalaughing

| roxydulkica a răspuns:

Vezi ca acest lucru nu este normal. Legea interzice orice relatie sentimentala dintre profesor si elev. Spune-i unui adult!

| Karinna1 a răspuns:

OMG! ce profa perversa laughinglaughinglaughing nu-mi vine sa cred!

| iulya_6725 a răspuns:

Decilaughing))) ai grija ca PROFA asta a ta ii cam perversa si nu te mai du la ea in kancelarie ca poate te violeazaaaa bah.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ce fantezii cu profa ai...E un efort prea mare sa-mi faci cunostinta cu ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Trivia/Amuzante. Scoate o carte, ca nu duci lipsa de imaginatie.

| bogdanff23 a răspuns:

Dai capra schioapa laughing
daca nu ii place dai sus jos sus jos sus jos

| steff_6691 a răspuns:

69 pe catedra laughing esti nebun? surprise