| anonim_4396 a întrebat:

Acum 3 zile am fost impreuna cu prietenul meu si ne-am "jucat"...in sensul ca ne atingeam unul de altul fiind dezbracati...au fost momente in care a intrat in mine dar nu foarte adanc, doar ca nu avea prezervativ.Mentionez ca eram in a 6a zi dupa menstruatie. Exista riscul sa raman insarcinata? Acum 3 saptamani am incercat sa o facem pentru prima oara(folosind prezervativ) doar ca nu am reusit ca ma durea prea tare. Spuneti-mi va rog ce sanse am sa raman insarcinata tinand cont ca nu a ejaculat in mine!

8 răspunsuri:
| ana_3219 a răspuns:

Stai linistita! nu esti insarcinata tongue

| lleylla a răspuns:

Nu sunt sanse, dar data viitoare folositi un prezervativ.

Lleyla

| lollipop92_5210 a răspuns:

Nu prea sunt sanse sa fii insarcinata, dar totusi, data viitoare fii mai precauta!

| nilak a răspuns:

No sperm no kids big grin

| dana_7218 a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata, stai linistita

| Mihaella_2562 a răspuns:

Nu ai sanse ))

| onutsaaa a răspuns:

| yodeeadulce a răspuns:

Nu estiwinking