| Grecu1999 a întrebat:

Acum aproape 3 saptamani, bunicul meu s-a stins...iar eu am facut dragoste, e bine, nu e bine? Daca nu e bine, ce as putea face?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai facut dragoste cu el? normal ca nu e bine, cum sa faci dragoste cu el stins? aprinde llaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Ai facut dragoste cu bunicul tau?
Ciudat mod de a-ti manifesta dragostea!

| corbulalbrosu a răspuns:

Odihneasca-se-n pace. Mortii cu mortii, vii cu vii. Traieste-ti viata in continuare. Sanatate!

| LoveSleep a răspuns:

Se numește necrofilie și nu e bine.

| RainmakerX a răspuns:

3 saptamani = destul timp...
Daca faceai chiar in saptamana aia atunci era naspa dar asa nu e chiar o fapta ingrozitoare.

Stai linistit. Fapta este facuta deja.

| ShaOfHatred a răspuns:

Acuma stafia bunicului tau o sa vina sa te bantuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai avea baterii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai poţi schimba nimic, de acum înainte lasă-l să se odihnească în pace.

| MarianaNiculescu a răspuns:

E un pacat! Ai grija data viitoare

Răspuns utilizator avertizat