| anyy2012 a întrebat:

Acum cand intru pe facebook imi apare altfel wall`ul. Cum pot face sa apara cel obisnuit? Funda

3 răspunsuri:
| Ioanaa28 a răspuns:

Ai pus "Cronologie".
Din pacate facebook-ul nu mai da voie sa faci alta schimbare.
Nu mai poti face! Si eu am vrut. straight face

| Runnye a răspuns:

OHh cronologia. ce bine ca am evitat aceea editare, dar merge logic, o sa apara mii de cronologii de ce nu le-ai putea schimba pe fiecare pentru o alta poftim urmeaza pasii http://www.techedition.in/social-media/facebook/remove-facebook-timeline/ Sper sa fii inteles e in engleza

| stini a răspuns:

Ca sa-l faci ca la inceput fk trebuie sa le trimiti celor de la facebook un mail prin care le sugerezi ca ai vrea sa coti timeline sh ii intrebi daca te pot ajuta acum nu stiu sigur daca ei o sa o scoata...mult succes