| AnnyKllau a întrebat:

Hey! am dat pe facebook la o postare a unui prieten "Hide al by..." si nu imi mai apare nicio o postare, cum sa fac sa imi apara din nou postarile lui pe wall?

2 răspunsuri:
| TukAnk a răspuns:

Cauta pe prietenul tau in lista ta si de pe profilul lui acolo trabuie sa fie niste setari unde ai putea sa anulezi setarea ''hyde all b.''

| Sima_Sylvia_1990 a răspuns:

Si eu am dat "Hide all..." la cererile de jocuri sa nu imi mai apara ce posteaza prietenii si acum vreau sa le vad! cum fac? help pls!