| anonim_4396 a întrebat:

Acum câteva luni, am fost contactată pe WhatsApp de un individ, prezentandu-se a fi "un admirator secret". I-a fost dat nr meu de telefon de către o cunoștință, fara permisiunea mea.
Din prima, individul nu mi-a făcut impresie plăcută prin abordarea de toată jena + alte chestii.
I-am zis că nu mă interesează și l-am blocat.
Ei bine, aseară, undeva in jurul orei 23:00, mă trezesc sunata pe WhatsApp de același individ, cu alt nr. L-am blocat și pe acel nr.

Specimenele de genul chiar nu înțeleg că NU ești interesata de ei?!
Din moment ce le spui direct că nu vrei sa ai de a face cu ei și îi blochezi, la ce mai încearcă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am patit si eu faze de astea.

Genul asta de indivizi is ultimii disperati! ( si se explica din moment ce au abordari de 2 bani! )...

Cum sa inteleaga - daca nu le functioneaza corect sau deloc neurotransmitatorul? happy

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este posibil sa nu fie nici o cunsotinta comuna, doar un proxenet care te-a incercat si acum stie ca esti singura... si te cauata pana vei ceda si-l vei cunoaste, fiindca interesul lui este sa se poarte cat mai frumos si mai bine ca tine, ca sa te convinga de contrariu, cand in realitate el racoleaza femeie pentru prostitutie.
Este ultima moda in materie de convins femeie.

De ce nu-ti treci whats'app-ul pe "privat" ca sa nu mai primesti asemenea mesaje de la nimeni strain?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te gândești ce interes au. Dacă mobilul, motivul e puternic, se vor comporta paradoxal și vor încerca în continuare.

| mihai69 a răspuns:

Ghici!

| dullcat a răspuns:

O fi doar trolli.Un barbat normal la cap intelege un refuz.Plus, suntem in 2023, nu in 2006 cand cineva ii dadea numarul tau altcuiva.laughing

| Emma30555 a răspuns:

Nu știu dar părerea mea este ca au probleme psihologice sau e vorba de prostie. Unii bărbați au impresia ca dacă insista se poate schimba ceva dar ei obțin opusul

| Celdrept a răspuns:

Se cred macho man

| ILoveBlackCats a răspuns:

Nu au ce face