| Love_Mihaela_1987 a întrebat:

Salutare. am o nelamurire in legatura cu whatsapp-ul.
cand primesc un mesaj si am telefonul blocat, imi apare o anumita ora care se tot schimba si nu inteleg de ce?
De cea care mi-a trimis mesaj apare ca ultimul act il avea in jurul orei 3 View post on imgur.com

1 răspuns:
| Cring_Dorian_1998 a răspuns:

Pai depinde de internetul tau. De exemplu daca cineva iti trimite un mesaj la ora 17 si tu ai internetul oprit, atunci iti va aparea cand il pornesti, pentru ca atunci primesti de fapt mesajul. Nu poti sa primesti mesajul daca esti offline. Sper ca ai inteles.