| Daysukki a întrebat:

Acum cateva luni m-am indragostit de cea mai buna prietena a mea, eu fiind tot fata, este o adevarata tampenie daca-ti bati capul. a fost ciudat ca am patit asta avand in vedere ca mie imi plac baietii ca orice fata normala. dar na s-a intamplat, eram si foarte stresata din cauza parintilor mei si a colegilor de clasa si ea era singura care nu ma critica, ba chia ma ajuta sa fiu mai optimista. intr-o seara am venit la ea si aveam,"deci aveam", de gand sa-i zic, dar cand eram cat pe-aci sa-i zic a sunat-o noul ei iubit. cat pe-aci sa-mi cada fata. si mi-a povestit cum s-au intalnit si "d-astea ". si am placat vesela de la ea. cand sunt trista, ca sa maschez asta, incep sa rad si imi trece. dar n-a fost asa.acum dupa putin timp ea mi-a zis ca se simte atrasa de mine. la inceput m-am bucurat dar acum nu mai stiu ce sa cred. pe de-o parte nu o cred sau na, nu stiu ce sa zic dar eu nu mai simt asta. mai mult ca sigur a fost o toana de-a mea. fac uneori crize pe tot ce prind si acum nu stiu ce sa fac. nu mai inteleg ce simt pentru ea, si pe de-o parte nu o cred. ce pot face? cum pot revolva problema, ma simt foarte prost!

Răspuns Câştigător
| Sheungii a răspuns:

Pf.pai.nu pot sa zic ca stiu ke simti.pentru ca nu stiu.Ia'o incet. Spune'i ca nu simti nimic pentru ea [daca asa e cu adevarat] si roag'o sa ramaneti doar prietene cum erati inainte.Inearca sa te convingi ca ea simte cu adevarat ceva pentru tine. Poate ca si ea are o "toana" asa cum ai avut si tu. Poate nu e ceva serios, poate o sa treaca in curand.Mai asteapta putin si vezi ce se intampla.Acum nu stiu, incearca sa-ti dai si tu seama de ceea ce simti.BTW.sincer, nu prea stiu ce sa-ti zic, pentru ca sunt baiat si habar n-am cum se simte o fata intr-o situatie d'asta.Am avut si eu un prieten, cam gay, si facuse un fel de simpatie pentru mine, da faza e ca la mine sentimentul nu a fost, nu este si nu va fi reciproc big grin Acum ramane la alegerea ta ce vrei sa faci mai departe. Poti sa o accepti pe ea ca mai mut decat prietena si sa-ti strici [poate] prietenia, sau poti sa o convingi sa ramaneti asa cum era si poate va fi un happy end. Sper ca te'am ajutat.See Yawinking

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ramai pe plan relatie la nevoie cu amica ta daca esti derutata poate vezi un viitor mai bun fiind lezbi specimene gasesti si zoofile, singuratici, etc nu te ingrijora ca eu nu te critic.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu-ti fa griji...atat timp cat iti plac si baietii fa ce vrei

| TheSpecialOne a răspuns:

Nu stiu, mai gaseste-ti si alte prietene nu iti petrece chiar tot timpul cu ea.

| anonim0015 a răspuns:

Esti bi fata!winking