| Merkador a întrebat:

Salut TPU, dacă o fată zâmbește când mă vede și se uita la mine, sunt șanse să mă simpatizeze? Vreau să menționez că nu ne cunoaștem, decât din vedere, dar nu am vorbit niciodată. Mie îmi cam place de ea dar e mai complicată situația.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt sanse sa te placa sau sa fie intrigata de faptul ca doar te holbezi la ea, dar nu o saluti si nici nu-i vorbesti.
Daca situatia ta este complicata, atunci nu te mai uita deloc la ea si sa-i pace.

| Hyperion7 a răspuns:

Părere personală, nu va mai mulțumiți cu semne care nu prea reflecta nimic! Ești băiat, cucerește-o sau las-o.

| CLaludiu1234 a răspuns:

S-ar putea sa te placa, dar poate e prea timida sa îți spuna, când mai vezi aceea fata, cauta un subiect de discuție și baga-te în seama cu ea

| PepinoFlorin69 a răspuns:

Te doreste rege, te vrea carnal, scote-o la un suc, situatia o faci tu complicata, poarta caciula.