| gabitza_5735 a întrebat:

Acum cateva zile am facut-o cu prietenul meu...ne-am protejat dar la sfarsit prietenul meu a renuntat la protectie si si-a atins penisul de vaginul meu.intreg contactul sexual nu a durat mai mult de 10 minute.sunat sanse sa raman insarcinata?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt, pentru ca exact in momentul in acre riscul era maxim, voi ati avut contact sexual neprotejat. Daca nu a ejaculat si nu s-a produs nici o penetrare fara prezervativ, riscul este totusi mic.

| gigiro a răspuns:

Durata nu are nici o legatura(si sa nu crezi ca dureaza mai mult de atat, daca baiatul e excitat). daca nu s-a spalat bine, pe canalul erector mai pot fi spermatozoizi- asadar exista sanse, mici, dar exista.

| TąNyą a răspuns:

Da sunt şanse.

FantaSZy.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Da sunt daca prietenul tau a ejaculat pe tine, sunt sanse ca niste spermatozoizi sa se fi ratacitlaughing ramai la protectie pentru ca sunt sigura ca un copil desi e o binecuvantare la varsta frageda ti-ar strica viitorul. poti incerca sa iei tu pastile contraceptive si astfel nu va mai trebui sa fie poate inconfortabil pentru prietenul tau