| Barajag a întrebat:

Acum daca tot am aflat care si cum se masturbeaza, care din voi sunteti sado-masochisti? fara ocolisuri, vreau raspunsuri sincerebig grin

Răspuns Câştigător
| cris82ro a răspuns:

SINCER! Mi-e imi mai place asa. mai dur. Dar tie!?!?

16 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Sincer nu sunt...

| daii a răspuns:

Pai nu sunt..adica nici nu prea am avut ocazii.
Dar nu mi-ar place.

by daiiwinking

| Instinkt a răspuns:

Imi plk o relatie din dragoste nu din durere

| lacrimi a răspuns:

Eu sunt sado-maso doar la dus, ustura al naibii de tare samponul ala laughing

| snepy a răspuns:

Depinde de chef happy pot sa fiu si tandru, dar si sado-maso
imi plac la nebunie catusele :X, sa musc (tare dar sa nu doara sau sa las semn ) cateva palme la fundulet tongue, etc

| cyufulyky a răspuns:

Eu una nu-s...winking

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Nu stiu ce*nseamnalaughing

| dianka_4861 a răspuns:

Nu in nici un caz...nu m-am gandit niciodata si nici nu cred ca o voi face? este tu esti?

| stefytm a răspuns:

Asta clar nulaughing

| lifeForJesus a răspuns:

Se pare ca majoritatea nu au inteles intrebarea! care din voi sunteti sado-masochisti? nu care nu santeti!hee hee

| I'm just me a răspuns:

Eu nu sunt big grin

| traumatizaNtu a răspuns:

Putin sadic. Mai mult animalic. Deloc masochist.

| mcvlad a răspuns:

Eu cred ca tu ai fantezii citind raspunsurile oamenilor la intrebarile tale happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca-i ultimul lucru din viata mea, la care m-am gandit. In general cei cu disfunctii sexuale folosesc metoda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă în prima situație nu este cazul, a doua este exclusă cu desăvârșire.
Iubirea tandră este plăcerea mea, nu bice, cătușe și ce o mai fi pe acolo.
Brrrrr...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba si tu in particular. Ce vrei sa recunoasca lumea pe site? Eteeee? Eu nu sint dar am pielea pe fund rosie rosie...de ce oare? Vezi ca glumesc.