| MirUnIKa_1406 a întrebat:

Acum simt ca tot se prabusestesadDe ce? Tocmai m-am despartit de iubitul meucrying
Am lasat un comm inainte de desp pe mel liric nu i suntem impr:"Melodia e superba eu nu sunt trista, cel putin nu inca... Dar atunci cand ma atinge simt un fior de placere si fericire dar imi vine sa plang pentru ca simt ca ori nu ma iubeste ori mai are pe cineva, pur si simplu asa simt si credeti-ma nu e usor...

Dar mai sa pierzi persoana la care tii, sa plece de langa tine pe o alta lume... E si mai uratsadImi Pare rau pentru tine MrRazorRapcrying

Care vrea sa isi verse amaru haideti sa vorbim:black_0air6

Va astept:*Nu sunt eu prea mare dar stiu sa ascult lumea:*:*:*"
Am lasat la mel asta ca am dat aiurea si am ajuns acolo, am citit comm si am lasat si eu
Apoi ma intreaba de cine imi plk si zic ca putin d alex(cel nou)si mai de cineva da nu pot sa zic d cine...mnu e el ala
Dar il iubesc, am amintiri multe cu el si nu pot sa uit mai ales ca am mai fost ca el si acum un an
Nu mai stiu ce sa fac, cum sa fac sa uit sau macar sa ma simt iar bine. ca eu oricum nu aveam incredere in el dar totusi speram sa fie altfel ca a promis ca nu ne mai desp si chiar ieri ma tineam de mana cu el in masinasad
Nu mai suport imi vn sa plang dar nu pot caci imi e frica sa nu vina mama desi pot sa ii zic va fi aiurea sa vb despre asta cu eacrying
Va rog dati-mi ideicrying
Va votez si rasplatesc:*

2 răspunsuri:
| BlackHorse a răspuns:

Salut. Ti-am dat add la messenger si o sa mai vorbim. Eu sunt de 3 luni intr-o stare nasoala tot din cauza unde-i despartiri. Sper sa ne alinam durerea reciproc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa vorbim