| TeodoraLazz a întrebat:

Acum vreo 2 luni am cunoscut un baiat. El e din alt oras. La putin timp dupa ce ne-am cunoscut am inceput sa vorbim pe Facebook. Imi dadea mereu mesaje, si imi vorbea dragut, apoi a aflat de la cineva ca 'nu il plac' si a inceput sa ma ignore. Prietenele mele spun ca probabil el isi dorea sa fim mai mult decat prieteni si atunci cand a aflat asta a incercat sa stea departe de mine, ca ma uite. Oricum, mi-a dadut mai multe semne ca ma place, dar de cand s-a distantat, nu mai sunt asa de sigura. Sambata asta vreau sa ii spun ca il plac. Dar mi-e frica ca poate m-a uitat, fiindca au trecut cam 3 saptamani de atunci. Oricum. Ideea e ca nu stiu cum sa ii spun ca il plac. Ati putea sa imi dati niste sugestii? Si as vrea sa vad si parere aveti voi. Credeti ca am putea ajunge impreuna? :/

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Pai si normal ca te-a ignorat si eu as fii facut la fel daca nu ma place o fata la ce sa alerg dupa cai verzi pe peretiwinking imi pierd timpul si cu timpul ala pierdut poate pot face o fata fericita si sa ma placa, cu adevarat happy deci daca nu luati atitudine uite pierdeti

| AliGab a răspuns:

Daca esti sigura ca el a auzit ca nu il placi, ii spui pur si simplu ca ce a auzit el este neadevarat si ca tu de fapt il placi. Vezi ulterior cum reactioneaza happy

| AlexDFY a răspuns:

Get rekt inca un baiat care a bagat o fata in friendzone

| ubox7007 a răspuns:

Deci ai vrut un prieten si el de fapt de iubea, apoi el afland asta a incercat sa te uite, dar te-ai indragostit tu de el? laughing Pai daca te place te place, daca nu nu, e dreptul lui sa zica da sau nu. Sansa ta poate a trecut.