| monyk_8870 a întrebat:

Ai mai putea iubi o persoana in care ti-ai pierdut toata increderea, pe care l-ai descoperit cu atatea minciuni, care... poate la nervi, te-a jignit macar o data? iar de fiecare data...se intoarce inapoi si te priveste in ochi si iti spune..."Dar eu pe tine te iubesc, tu esti iubita mea..."

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Sigur ca l-as iubi dar nu as mai fi cu el nicioadata...as incerk sa imi infrang sentimentele

Timpul vindeca orice rana!

succes

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Chiar daca as iubi-o as renunta la ea. Nu am nevoie de o persoana care sa nu ma respecte si sa ma faca sa sufar...

| Betty18 a răspuns:

Ms pentru funditahappyhappyhappy

succes

| arysa a răspuns:

Eu cred ca nu merita. As incerca sa-mi gasesc pe altcineva.

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

E... e povestea mea...happy
stiu ca gresesc dar mereu exista o noua sansa sadpentru el...mereu cand `l vad tremur toatahappy... ceea ce dovedeste ca`l iubesc...si o sa-l pot ierta` mereusadchiar daca gresesc:-

| eek a răspuns:

Eu supravietuiesc pe principiul: daca ti a facut o faza nasoala da i papucii. daca o sa se intoarca la tine ...fie te vrea inapoi si a facut asta peste orgoliul lui.si e dependent de tine.fie nu ii covine statusul de sigle.hee heesi nu conteaza cu cine e .si din motivul asta se poarta asa. in orice caz. daca ii dai papucii si revine inapoi pentru a doua oara e clar ca s a schimbat si ca te vrea inapoi... dar daca dupa a doua zi de la impacare se poarta la fel ca inainte.lasa l. daca nu se mai intoarce a doua oara .gaseste el altahee hee

| alessya a răspuns:

Daca nas sti cum e. ti-as spune " NU ". Dar uneori sunt si eu in aceiasi situatie ca tine cu prietenul meu ( cu care am o relatie de 1 an si ceva ) E faza ca oamenii se mai pot schimba. Daca te-ai saturat sa-ti faca faze sa te jigneasca sa te minta ca apoi sa vina sa-ti spuna ca te iubeste pe tine dai o lectie. Spune-i ca te-ai saturat ca numai vrei, ca numai poti si ca vrei ca totul sa se termine aici. Asteapta max. o saptamana. Si ai sa vezi ca va veni pentru. a 10000 una oara cu coada intre picioare da cat de cat cu lectia invatata. PUP :*

| moni a răspuns:

Eu sincer nu as mai avea incredere in el oricat l as iubi i as face papuci.aia nu e relatie de dragoste, dupa ce te dezamageste poate sa te pupe cat o vrea ca nu cred ca mai conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, eu nu dau niciodata o a doua sansa.
Doar asa poate vedea ce fata frumoasa a pierdut happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cared k merita o a doua sansa asa vezi cat de mult te iubeste