Întrebare recomandată | Oana92 a întrebat:

Ai probleme in dragoste? Vrei sa primesti o perspectiva feminina asupra situatiei cu care te confrunti? Pentru urmatoarele doua saptamani poti sa ma suni la 0733 203 256. Hai sa stam de vorba happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

happy
Iti doresc tot curajul din lume si nervii cei mai tari!
Si-ti promit sa te sun, nu pentru vreun sfat, ci pentru reala placere sa te cunosc macar telefonic si sa-ti multumesc pentru tot ceea ce faci aici!
happy

140 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

E numar cu suprataxa? big grin

| TPU.ro a răspuns (pentru Vektor):

Nope. E un numar obisnuit. Uite aici care-i treaba: http://www.tpu.ro/blog/?p=4693

Alexandra - TPU

| Oana92 explică (pentru Vektor):

In niciun caz! E un numar normal! Si costurile sunt normalewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Nu aveam de gand sa ies week-end-ul asta. Acum nu numai ca trebuie sa ies, trebuie sa gasesc o fata, sa incep o relatie cu ea si sa apoi sa ne certam ca sa pot apela linia inimilor frante!

As fi preferat sa te pricepi la instalatii sanitare... Nu promit nimic, sa vad cum ma descurc.

| Oana92 explică (pentru anonim_4396):

laughing pot sa iti spun si ce flori sa ii cumperi. Asta in caz ca nu isi iese etapa cu cearta. Sau in caz ca iti iese prea bine si iti pare rauwinking

Pana la urmatorul anunt de genul asta am sa invat si ceva despre tevi si fire si reactii fizice big grin Promit!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru TPU.ro):

Se pare ca userii nu prea viziteza blogul (nici eu)laughing

| Oana92 explică (pentru Fatamuntilor):

big grin Sa speram ca o vor face de acum happy

| RAY a răspuns (pentru Vektor):

Pe mine ma taxat la minut

| 2Low a răspuns:

Se pare ca ai parte de multi admiratori la cea mai populata categorie.

| RAY a răspuns (pentru 2Low):

Daca se casatoreste ne invita pe toti

| 2Low a răspuns:

Multi ciobani cibernetici, dar si pokemonii au luat vacanta.

| lovemeoana a răspuns:

Ai id de messenger? daca da...mi-l trimiti in privat? merci :*

| Andreiu68 a răspuns:

Prin mesaje are ceva daca vorbim sau trebuie sa te sun? Eu as vrea prin mesaje in seara asta ca am daca pot sa zic asa o problema? da-mi un raspuns

| Oana92 explică (pentru Andreiu68):

Poti sa imi trimiti mesaj pe TPU. Am sa iti raspund happy

| Andreiu68 a răspuns (pentru Oana92):

Ma numesc Andrei si am 16 ani.Sunt o fire timida, fara incredere in mine. Acum cateva zile eram la sala de forta si o fata se tot uita la mine insistent.Nu am bagat de seama crezand ca poate se uita ca am ceva sau poate is murdar.A 2-a zi la fel, tot se uita ls mine, tot nu i-am dat importanta.A3-a zi am intors deodata capul catre fata si ea atunci imediat a,, aruncat,, privirea in pamant si a inceput sa isi muste buzele.A4-a zi la ce aparat lucram eu, fata respectiva venea langa aparatul de vizavi de mine si incepea sa lucreze si ea.De atunci am inceput sa simt oarecum ceva pentru acea fata.Nu o cunosc, nu am vorbit niciodata cu ea, dar stiu ca sta vizavi de cartierul meu, dar nu am vazut-o pe afara.Coincidenta pura e ca fata vine la aceeasi ora la care vin si eu la sala.( fata e in vestiar si se schimba cand ajung eu la sala sau daca ajung inaintea ei ea vine imediat la 10 minute ) -eu cred ca ma place- Spune-mi si mie cum as putea sa intru in vorba cu fata si sa ma inprietenesc si mai tarziu peste 1 saptamana sa ii spun ceea ce simt? Nu imi spune sa imi fac curaj si sa ii spun imediat ceea ce simt pentru ca ti-am precizat ca sint o fire timida, rusinoasa si fara incredere in mine. Dupa ce o sa ma inprietenesc cu ea as putea sa o scot la un suc ceva si sa ii spun ceea ce simt dar mi-e teama ca poate gresesc cu ceva si sunt timid. Dami un sfat, propunere ceva Multumesc mult♥

| Andreiu68 a răspuns:

Iti mai pun aceasta intrebara inca 1 data poate n-ai vazut! Ma numesc Andrei si am 16 ani.Sunt o fire timida, fara incredere in mine. Acum cateva zile eram la sala de forta si o fata se tot uita la mine insistent.Nu am bagat de seama crezand ca poate se uita ca am ceva sau poate is murdar.A 2-a zi la fel, tot se uita ls mine, tot nu i-am dat importanta.A3-a zi am intors deodata capul catre fata si ea atunci imediat a,, aruncat,, privirea in pamant si a inceput sa isi muste buzele.A4-a zi la ce aparat lucram eu, fata respectiva venea langa aparatul de vizavi de mine si incepea sa lucreze si ea.De atunci am inceput sa simt oarecum ceva pentru acea fata.Nu o cunosc, nu am vorbit niciodata cu ea, dar stiu ca sta vizavi de cartierul meu, dar nu am vazut-o pe afara.Coincidenta pura e ca fata vine la aceeasi ora la care vin si eu la sala.( fata e in vestiar si se schimba cand ajung eu la sala sau daca ajung inaintea ei ea vine imediat la 10 minute ) -eu cred ca ma place- Spune-mi si mie cum as putea sa intru in vorba cu fata si sa ma inprietenesc si mai tarziu peste 1 saptamana sa ii spun ceea ce simt? Nu imi spune sa imi fac curaj si sa ii spun imediat ceea ce simt pentru ca ti-am precizat ca sint o fire timida, rusinoasa si fara incredere in mine. Dupa ce o sa ma inprietenesc cu ea as putea sa o scot la un suc ceva si sa ii spun ceea ce simt dar mi-e teama ca poate gresesc cu ceva si sunt timid. Dami un sfat, propunere ceva Multumesc mult♥

| Oana92 explică (pentru Andreiu68):

Ti-am raspuns prin mesaj privat! happy

| Andreiu68 a răspuns (pentru Oana92):

A atunci scuzehappy

| Alexsiatit a răspuns:

Oana, oamenii sunt de mai multe feluri si se comporta ca atare. Uni-s rautaciosi si-acestia in general stiu doar sa "intepe". Alti mult prea "simpli" nunteleg si-atuci tac (asta in cel mai bun caz-semn cu ochil), iar altora, celor carora TIMPUL le-a dat "sansa" de-a putea aprecia OMUL dincolo de simpla aparenta. Acestia sunt cei ce sigur te vor suna Oana...pentru ceea ce cred ca si eu imi voi gasi timpul necesar si pentru macar a-ti auzi vocea. Alex.

| Alexsiatit a răspuns:

Am mai scris asta de cateva ori...dar cum textul se incapataneaza sa apara la tine, incerc pentru ultima oara:
"Oana, oamenii sunt de mai multe feluri si se comporta ca atare. Uni-s rautaciosi si-acestia in general stiu doar sa "intepe". Alti mult prea "simpli" nunteleg si-atuci tac (asta in cel mai bun caz-semn cu ochil), iar altora, celor carora TIMPUL le-a dat "sansa" de-a putea aprecia OMUL dincolo de simpla aparenta. Acestia sunt cei ce sigur te vor suna Oana...pentru ceea ce cred ca si eu imi voi gasi timpul necesar si pentru macar a-ti auzi vocea. Alex."

| Oana92 explică (pentru Alexsiatit):

Multumesc pentru comentariu happy

| 1Voineoska1 a răspuns:

Imi place de un baiat de la mine din clasa de ceva timp. Colega mea mi-a spus ca m-a placut,candva in trecut cand mie nu cred ca imi placea de el. Si eu cateodata simt ca el ma mai place si acum si ca mai simte ceva, iar cateodata simt ca nu mai simte nimic, ca disparut tot. Si am ajuns si la concluzia ca, el poate stie ca il plac asa de mult si profita de mine(Eu ma descurc foarte bine la invatatura, pe cand el este la limita cu 4 sau 5 asa.). De uitat nu pot sa-l uit, pentru ca-l plac de mult timp. Eu sunt de genul "fata cuminte" si el de genul "Bad Boy". Colega asta care mi-a spus ca m-a placut e prietena mea cea mai buna si mereu imi zice ca parca suntem perfecti si ca trebuie sa astpet momentul potrivit ca el sa faca ceva(eu am incredere in prietena mea, nu degeaba o denumesc "cea mai buna") Va rog, ajutati-ma! crying

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru 1Voineoska1):

Daca ajuta la ceva aceasta informatie,eu nu am avut nicio relatie pana acum, dar mi-as dori. Problema la mine este ca mereu mi se intampla sa ma indragostesc de baieti de genul asta, "Bad Boy" iar eu nu vreau decat pe cineva care sa ma inteleaga, sa ma sprijine, sa-mi stearga lacrimile cand plang(am parintii divortati, asa ca plang destul de des...) si nu cred ca pot gasi asa ceva la baietii de genul specificat mai sus. Help! sad...

| RAY a răspuns (pentru 1Voineoska1):

E ceva normal sasi placa acest gen de baieti nu esti anormala la orice fata i place un baiat gen bad boy, daca e asa nu inseamna ca nu are sentimente sau ca nu te poate intelege, nu sunt ei de piatra sau de gheata sunt si ei oamenii au slabiciuni si emoti

| vanessa63425789 a răspuns:

Da-mi un mesaj personal!
Vreau saa vb cu tine

| Lamborghiniasx a răspuns:

Cat este taxa de apel?

| Oana92 explică (pentru Lamborghiniasx):

Acest numar este un numar normal Vodafone. Tarifele sunt cele aplicate la orice al numar Vodafone. happy

| AndreiRadu00 a răspuns:

Dami id tau de mes nu am minute nationale

| Oana92 explică (pentru AndreiRadu00):

laughing Poti sa imi trimiti un mesaj privat. Pe TPU!

| Den30 a răspuns:

rolling on the floor)) Te voi suna si eu

| Charger007 a răspuns:

Ce retea utilizezi? si daca numarul tau de telefon taxeaza sau e numar cu minute in convorbiri obisnuite, cu toata lumea? Multumesc, seara faina.

| Oana92 explică (pentru Charger007):

Numarul este un numar obisnuit de Vodafone. Nu exista suprataxe sau chestii de genul asta. Tariful este cel aplicat pentru orice alt numar de Vodafone happy

| TheLittleBadGirl a răspuns:

As dori sa vorbim. Nu lua in considerare numele, contul este facut acum ceva timp. Stiu ca s-au dus saptamanile, dar am o problema destul de mare si as vrea sa vorbim.

| Oana92 explică (pentru TheLittleBadGirl):

Scrie-mi un mesaj privat si am sa iti raspund. happy

| RaspunsuriBune a răspuns:

Sunt cam rusinos de fel. nu cred ca as putea vorbi la telefon. in schimb, daca puteti, m-ati putea ajuta raspunzand aici :http://www.tpu.ro/......desi-avea/

Multumesc!

| Overlordspirit a răspuns:

Exista dragoste adevarat la varsta de 16, 17 ani? eu zic ca nu prea multi copii prosti care fac sex si raman insarcinati

| Overlordspirit a răspuns:

Crezi ca exista dragoste la 16 ani profunda si adevarata?

| Oana92 explică (pentru Overlordspirit):

Cred ca exista dragoste la 16 ani. Dar nu profunda! E o dragoste imatura, de copil, la 16 ani esti prea mic pentru a putea sti ce vrei cu adevarat de la viata si de la o relatie si pentru a gestiona corect toate problemele ce apar intr-o relatie. Si totusi iubirile din adolescente le influenteaza pe cele de mai tarziu...

| calinom a răspuns:

Da, voi suna. am o problrma cu iubita mea

| iubitultauunu a răspuns:

Ti-ai activat cumva oferta aia cu un numar 1mb trafic de net!

| Mely616 a răspuns:

Sunt cam timida cu vorbitul la telefon, poti vorbi prin mesaje pe mobil?

| Oana92 explică (pentru Mely616):

Poti sa imi trimiti mesaj privat aici, pe TPU si am sa iti raspund happy

| Destroyer1100 a răspuns:

Hmmm...am sa sunwinking

| Rossi1921 a răspuns:

Pot sa dau beep?laughing)).