| anonim_4396 a întrebat:

Ai putea renunta usor la persoana pe care o iubesti? Adica tu i-ai gresit ei de nenumarate ori, iar cand ea a incercat sa-ti intoarca faza, tu nu o poti ierta...desi o iubesti mult, preferi sa o uiti, consolandu-te in bratele alteiasad

Eu cred ca daca intr-adevar o iubesti, incerci sa o intelegi si ai putea sa o ierti...

Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| cineva1 a răspuns:

Daca esti constient ca la randul tau ai gresit...te gandesti altfel.dar in niciun caz sa te arunci in bratele alteia.acum depinde si de greseala...

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cred ca trebuie sa ii m-ai dai o sansa!
doar daca tii la el si il iubesti love struck

| BBdragutza a răspuns:

Ai dreptate trebuie sa o ierti fiindca este importanta pentru tine iar pana la urma toate problemele trebuiesc rezolvate.