| RAY a întrebat:

Ai sta cu o fata asexuala care nu simte nevoia de a face sex?

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Sincer pana si cuvantul sex face parte din procreere si nu din placere,

| Mosotti a răspuns:

Da. Daca e tipul de fata la care ma atrage mai mult doar partea afectiva, e ok, asa sa o iau in brate, sa o alint, sa o mangai, chiar n-as avea nici o problema, i-as asa la sex, o masturbare imi va face sigur ca nu-i cade mana, ca daca ma place face. Dar si daca nu face, nu ar fi totusi o problema.
Totu e sa ma atraga fizic (ca de acolo vine si atrasul ala afectiv), si sa ne intelegem, atata tot.

| Duduchi a răspuns:

Aia nu e fata.

| RAY explică (pentru Duduchi):

Cum sa nu fie ma fata daca asa s-a nascut

| Duduchi a răspuns (pentru RAY):

Ba frate, ce fata nu simte nevoia de sex?
Eu nu as sta cu una din aia in veci.

| RAY explică (pentru Duduchi):

Treaba ta

| Duduchi a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate. Fiecare cu părerea lui.