| cristianaaaa24555 a întrebat:

Ajutati-ma, am luat pastila de a doua zi in februarie si atunci aveam 56 de kg acum am luat in greutate foarte mult acum am 63, 8 kilograme si as avea nevoie de sugestii cum as putea sa scap de toata greutatea acumulată
(sunt majora am 19 ani)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti pierde in greutate cu sport si eliminat carbohidratii si dulciurile.

| VoidEternal a răspuns:

Nu cred că pastila de a doua zi a fost cauza. Asta se întâmplă când iei anticoncepționale zilnic mai degrabă. Ai incercat sa slăbești prin metoda clasica? Sport și dieta ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ce păstile alea îngrașă? Te îngrași de la mâncare nu de la pastile alea eu din câte știu și am citit despre ele că nu îngrașă și te scapă de sarcinile ne dorite da nu știam că te îngrași de pastile alea ciudat

Păi poți să slăbești prin aport adică alergată afară.si sa mănânci seara că se depune grăsime.

| Robert2526 a răspuns:

Ce inaltime ai? Trebuie sa te limitezi la 1400 de calorii pe zi si o sa slabesti rapid

| MihaiMB a răspuns:

Pastilele nu au cum să te îngraşe, gândeşte-te bine ce ai mâncat în ultima perioadă că de acolo este foarte posibil.