| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma! Eram acum 20min pe Facebook si o fata a pus:,,Pui poza in comm,iar eu dau nota", i-am lasat o poza, iar dupa ea mi-a dat nota 10 cu pupic

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Dupa intrebarea ta ajung direct la terapie intensiva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ți-a testat gradul de docilitate. A aruncat bățul, ai făcut frumușel aport și te-a mângâiat pe burtă.
Felicitări! Ai trecut testul.

| Cσcσ a răspuns:

Nu inseamna nimic. Este doar o moda pe Facebook pentru cei de 12-13-14 ani.
Fetele care trec prin pubertate obisnuiesc sa faca chestiile astea, tu nu trebuie sa le iei in seama, vorbeste plictiseala si curiozitatea prosteasca din ele.
Pa!

| OanaAlexandra123 a răspuns:

O sa trebuiasca sa te casatoresti cu ea acum. nu prea mai ai ce sa faci

| Delia_Onorelia_1998 a răspuns:

Nu vad care este problema aici.
Te place. Sau ai nevoie ca cineva sa iti confirme acest lucru?

| Andrada1999eu a răspuns:

Si la ce vrei sa te ajutam?