| lallalle a întrebat:

Am cateva nelamuriri, ma ajutati? Ieri am primit un e-mail de pe FANBOX [mentionez ca pana ieri nu am auzit de acest site si din cate am vazut este un site de socializare gen facebook] Si in e-mailul alcela scria "x a adaugat o poza noua" [x fiind numele fostului meu prieten cu care n-am mai vorbit de vreo 4 luni] din curiozitate am dat click sa vad ce poza este cand colo era una cu mine si cu el de cand eram impreuna [eu am prieten de vreo 9 luni si el la randul lui are pe alta de vreo 5 luni] Si mi s-a parut ciudata faza, sa puna el poza aceea pe FANBOX. Dar mai este o chestie, cand am intrat am observat ca si eu am cont pe site [da eu nu am intrat niciodata, nici n-am auzit] oare s-a facut singur?laughing si in legatura cu poza aia ma gandeam ca doar nu s-a pus singura pe contul lui [poza a fost adaugata ieri dimineata]. Si am lasat un comm "ce-i cu poza asta?" si acum astept un raspuns thinking dar tipul intra foarte rar pe calculator din cate stiu...acum sa vad. Ce credeti, care era intentialui cu poza aceea? mersi :*

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Mai, ar putea fi si o eroare de la Fanbox. Eu folosesc site-ul si mi-a facut uneori tampenii sa trimita anunt cu poze dupa cateva luni. Si despre cont, da se creeaza singur o data ce intri pe site de pe un email[cum ai primit tu anuntul cu poza].

| aleksuta a răspuns:

Ori inca mai tine putintel la tine ori a uitat d poza aiabig grin