| roxy_5081 a întrebat:

Ajutati-ma la o seara romantica pleaseebig grin Vreau sa-i pregatesc la prietenul meu o seara de neuitat. M-am gandit sa inchiriez o camera la un hotel si acolo, sa pregatesc lumanari parfumate si sa le aranjez in forma de inimioara, petale de trandafiri, sa lipesc pe perete(daca se mai pot lua jos) stelute din alea stralucitoare si sa fac o forma in cuvantul Te iubesc, sampanie etc. Dar nu stiu cum sa fac, vreau sa nu stie nimic sa fie totul o surpriza.Nu stiu cum sa procedez, sa mergem deodata si sa-i zic sa astepte pe hol, pana aprind lumanariilelaughing)(bine dar nu-i spun de lumanari si de astea nimic, doar sa astepte putin) sau cum sa procedez, ca mai repede nu pot veni ca trebuie sa mergem la un majorat si in alta zi nu vreau pentru ca in seara aia facem un an.Sa-mi iau o tinuta mai sexy, sa cumpar capsuni si frisca? Numai nu stiu cum sa ma comport, cum sa fac sa se simta bine...eu nu prea le am cu romantismul. Spuneti-mi ce trebuie sa fac? Muzica... dati-mi ceva idei in legatura cu muzica. Dau fundita daca imi spuneti in legatura cu tot:X va rooog:*

5 răspunsuri:
| Ea_1881 a răspuns:

Nu ma pricep nici eu asa binelaughingdar imidau cu parerea si tu poate gasesti vreun ajutor cat de micut in raspunsul meulaughing
In primul rand eu ma gandesc ca nu e frumos sa ii zici stai putin la usa ca eu am putina treaba,ma gandesc sa vb cu o fata de la hotel,cea care se ocupa de curatenie in camere si sa ii zici ca tu in jur de ora xlaughing o sa fi acolo si ea sa aprinda lumanarile pe la acea ora.(parerea mea)
Tinuta sexy,din punctul meu de vedere este obligatorie si la fel papucii cu toc nu ar trebui sa lipseascabig grin
Muzica,ma gandesc la ceva dar nu prea imi vin in minte nume de melodii,dar acum depinde si de genul pe care il ascultati amandoi,dar eu as zicelaughingca na ceva gen muzica instrumentala foooarte romantica(asa am vazut cam prin toate telenovelele)laughingsi cat despre capsuni frisca(eu nu as cumpara chiar astea,mi se par destul de clasice desi sunt romantice)eu as prepara ceva, sa vada ca m-am straduit cat de cat, si as cumparat prajitura lui preferata(sau as faceo eu daca as stii cum:]])sau as cumpara in loc de sampanie un vin rosu de calitate superioara
Sper ca te'am ajutat cat de catlaughingmult succes si sa ai o seara cat mai frumoasa:*

| roxy_5081 explică:

Deci pentru cei care vor sa ma ajute.L-am intrebat asa subtil, in ce tinuta i-ar placea sa vada o fata? Si mi-a zis ca in scolaritalaughing Apoi cum sa ma imbrac?laughing

| cristi202 a răspuns:

Cel mai important e sa fii tu insati, asa cum te stie el, chiar daca nu esti prea romantica. E frumos ca ai un asemenea gind, si sunt sigur ca va fi f frumos pentru amindoi, el va sti sa aprecieze ceea ce ii vei face, chiar daca poate vei face unele greseli, asa ca, stai linistita, eu cred ca te vei descurca de minune.

| axaal20 a răspuns:

Imi placi
lasa romantismul
nu e pentru barbati
faza cu capsuni si frisca e de caca
simplu>
erotic music, striptease, un vin bun, un inceput de oral culminat cu daruire totala

| Didita_Nycu_1963 a răspuns:

Ce se face la o seara romantica si ce rol are?