| rocker98 a întrebat:

Pana acum eu si iubita mea nu am avut ocazia s-o facem, adica am facut-o de cateva ori pe fuga dar nu a fost sex ci petting.Deci amandoi inca suntem virgini, ok dar nu asta e problema ca se rezolva. Vreau sa-i ofer iubitei mele prima noapte de dragoste de neuitat stiti voi despre ce e vorba, sampanie, petale de trandafiri, lumanari, betisoare parfumate, o melodie potrivita poate si o baie fierbinte.Dar nu stiu de unde sa cumpar petale de trandafir.As putea sa cumpar trandafiri si apoi sa folosesc petalele dar un singur trandafir rosu costa destul de mult.Asa ca va rog sa-mi spuneti de unde as putea cumpara petale de trandafiri si daca mai aveti ceva sfaturi pe o seara de dragoste atunci va ascult.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

La teorie esti foarte bun, vad ca practica te omoara!happy
Ai reusit sa te gandesti singur la toate astea si numai pretul unui trandafir te incurca, exagerezi!
Plimba-te o seara intr-un cartier cu case, vei culege atatia trandafiri ca-i poti si vinde a doua zi!
Nu te-neca intr-o lingura cu apa.

| supraponderallacap a răspuns (pentru greece12):

incurajam infracionalitatea juvenila, maine -poimaine te trezesti cu poseta smulsa din brate iar respectivul iti arunca din fuga un "sarut mana doamna profesoara" unde mai pui ca are si 15 ani

| greece12 a răspuns (pentru supraponderallacap):

Asa e,ai dreptate, de la un amarat de trandafir rupt la marginea gardului...
By the way, infractionalitate se cheama, daca-mi permiti, iar cei care au apucaturile astea nu m-au asteptat pe mine sa-i incurajez.
Cred.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru supraponderallacap):

pentru dragoste sunt in stare sa urnesc muntii din loc, inteleg prin rautacismele dumneavoastra ca nu mai aveti parte de dragoste, daca aveti pina in 65 de ani ma risc dar orice are pret, vreau o garsoniera si o masina pe numele meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cuminte, e clar ca nu esti copt (minor) pentru asa ceva daca ne iei ca un singur fir de trandafir costa enorm de mult laughing bai baiatuleeee, dragostea nu are pret asa ca mai stai 2-3 ani pe bara intreaba-l p'ala mic de vorba, daca ar vede fata aia pe care zici tu ca o iubesti ce ai scris precis te-ar lasa sa intrii cu ea in cada si vei avea soarta titanicului laughing

| Zeref a răspuns:

Te poti duce la o florarie si-ti poate spune de unde sau chiar poate de acolo ai putea sa iei.Si tind sa cred ca nu esti singurul cu astfel de cerinte.Cat despre sfaturi, as zice ca este All Inclusivelaughing) mai putin sampanie.Va crede ca sarbatoresti dizvirginarea ei.Mai bine un vin rosu, dar sa-l bei tulaughing). Prima data iti recomand sa pornesti cu o baie in timp ce beti un pahar de vin.Restu merg de la sine.vai tata ai face tu toate astea? Eu n am facut niciodata si nu cred ca am sa fac cat timp voi trai. Felicitari.You're The MaN!