| yop_4021 a întrebat:

Ajutati`ma va rog. cum se numeste "meseria" aia...mergi in magazine si prezinti un produs...de exemplu : branza, sunca, salam etc. si le dai la oameni sa guste? laughing va rog eu ajutati`ma. trebuie sa aflu neaparat. dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| AVONalina a răspuns:

Promoter se cheama. Am fost si eu 3 ani de zile. A fost cea mai frumoasa perioada din viata mea. Iti recomand numele agentiilor de promotii. Da-mi add pe avon.alinadociu.

4 răspunsuri:
| oLeNNNao a răspuns:

Reprezentant :] :* [Funditalove struck]

| cOnTexT a răspuns:

Pai in primul rand, ar cam trebuii sa fi fata.
Te duci la firme si intrebi daca angajeaza? Se plateste bine din cate stiu.

| sirena1 a răspuns:

Reprezentant vanzari sau PROMOTER

| Balonashee a răspuns:

Buna
Reprezentant de ex( reprezentant cora, reprezentant auchan...)
Pa pa