| titi_4416 a întrebat:

Ajutati-ma va rog eu nu sint sigura daca sunt virgina sau nu si vreau sa plec la un medik ginecolog dar sunt minora si nu doresc sa plec cu parintii... spuneti-mi va rog se poate sa plec singura sau cu o prietena? nu va fi nimic?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai fost drogată când ai avut acel contact sexual de nu știi?
Mergi la un cabinet particular!
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Cum adica nu mai stii daca esti virgina sau nu?

| A12NDRA a răspuns:

Pai nu stiu sigur daca te lasa fara parinti, insa probabil daca prietena asta este majora s-ar putea sa te lasa.Cum sa nu sti daca esti virgina, e forte simplu. Daca nu ai intretinut niciodata relatii sexuale sigur esti.

| leonardo a răspuns:

Ba, Angel22, proasta rau mama ta aia...

| Bubuuuu a răspuns:

Daca nu ai facut niciodata sex esti virgina, asta e clar. Banuiesc ca ai putea merge cu o alta persoana majora la medicul ginecolog. Mult succes :*

| Pretty_8673 a răspuns:

Da. Poti sa pleci singura. Nu e nici o problema.

| Angel22_2699 a răspuns:

Nu sti daca mai esti virgina, hai pe la mine sa aflam, daca e te si dezvirginez ca nu e nici o problema.Ce zici?