| Белый a întrebat:

Ajutati-ma va rog si pe mine. Imi place de un baiat,am iesit de citeva ori cu el,apoi el mi-a dat de inteles ca nu poate fi nimic mai departe insa mereu ma suna, imi scrie, cind ma vede se apropie de mine vorbeste...cind am nevoie de ajutor mereu este altari. Credeti ca mai tine la mine, ma crede inca a lui?
Ma mai iubeste?

Răspuns Câştigător
| ๖ClaSSic a răspuns:

Daca doar ti-a dat de inteles ca nu te mai iubeste la fel de mult ca la inceput nu inseamna ca poate fi si adevarat, corect?! Din cate ai scris se observa ca baiatul tine la tine cel putin ca la o prietena foarte buna in care are incredere. Insa daca nu face avansuri (in sensul ca te iubeste) ori e el mai timid ori nu e foarte sigur ca si tu simti acelasi lucru sau nu e sigur pe el insusi. Oferai siguranta si incredere si intr-o zi daca te iubeste iti va spune el ce simtewinking. Parerea mea este ca el tine la tine. happy

8 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Nu prea stiu ce sa iti zic...poate.Sau,poate s-a atasat de tine ca prieten.Totusi,nu cred, tinand cont de faptul ca nu a vrut sa fiti impreuna.

| eu4you a răspuns:

Dar,cu siguranta de considera o prietena foarte buna.

| Bocanila a răspuns:

Daca el zice ca nu te mai iubeste nu este neaparat adevarat. Inseamna ca el regreta acum. Altceva nu pot zice. Dar oricum sa stii ca Dragostea invinge in 99, 9% din cazuriwinking

| Euletitia a răspuns:

Buna! Din acte inteleg ca face el, eu cred ca vede in tine o prietena foarte buna, o fata sincera la care tine si in care simte ca poate avea incredere pentru orice, o persoana draguta, in compania careia se simte bine.La multi ani 2013!~

| NuMaContrazice a răspuns:

Da, te place, cum adica "mi-a dat de inteles", daca nu ti-a spus in fata ca nu te mai place, si doar a fost indiferent o zi doua insemna ca atunci a fost dezamagit s-au suparat, si tu ai inteles cu totul altceva, daca iti place de el da-i de inteles ca tii la el si spune-i daca nu reactioneaza, incercarea moarte n-are.

| Larisssaa a răspuns:

Da, ţine la tine. Poate îi este frică de o relaţie cu tine, poate avea şi el potivele lui.
Eu nu îl cunosc, dar din ce mi-ai spus îmi dau seama că te place. Poate îl reţine ceva... Dar asta trebuie să afli tu.

Dacă te-a ajutat --> Fundă!

| ๖ClaSSic a răspuns:

Funda?

| Swal a răspuns:

E clar ca inca te vrea daca face toate aceste chesti...tu doar ai inteles gresit ceea ce ti-a dat el de inteleswinking