| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma! Vai, frate, am inceput sa plang ca un bebelus la o melodie in care pe unul il umileste naspa rau sotia (http://www.youtube.com/watch?v=8MJspL232c8 ). Am creierul varza iar sufletul meu e vai de capul lui. Pana acum 4 zile am ioubit o fata atat de mult, incat "mi-as da viata pentru. tine" ar fi fost ceva nesemnificativ. Joi, m-am dus la banchet, (ea nu a venit:() Unde am dansat cu cele doua prietene bune ale ei. Pentru ca niciun baiat din clasa nu dansa cu ele etc... eu am dansat toata noaptea cu ele, tot felul de dansuri dar si dansuri de-alea... exemplu:orientale, rap,. din astea unde baiatul nu trebuie decat sa stea, sa atinga, sa priveasca si sa admire. Pentru ca ea nu era acolo, am dat totul cu cele 2. Desigur ca am dansat mai mult cu una, pe care o tot strangeam TARE in brate, si ea MAI tare pe mine, si o tot sarutam (nu sarut... stiti voi, cu limba in gura), pe piept, pe fata, pe corp in general...Cred ca ea era intr-un stadiu avansat de... asa... mai ales ca tot se apleca si vroia doar picioare intre picioare si sa stranga tare. desigur eu am pornit primul asta. adica eu am inceput asa. mai sexy. ei i-a placut, si numai asa a inceput sa ma ia. Dupa ore de dans fata nu mai putea, si oricum eu am plecat acasa cu o ora inainte de finalul petrecerii. A inceput sa imi placa de ea. Dar nu am uitat-o pe cealalta, inalta si slaba, perfecta, jucatoare de handbal, doar imagineazati-o. Sincer, eu cred ca pot fi indragostit de mai mult de doua fete deodata. SINCER. Am lasat-o pe ieri, sambata (al doilea banchet cum ar veni) la Predeal, hotel Belvedere. Am ajuns, am asteptat sa inceapa party-ul, pe ea am luat-o la dans. cealalta fiind deja ocupata. Desigur, le mai luam si pe amandoua, ba char si inca o prietena de-a lor, dar ei ii acordam cea mai mare atentie. Era atat de innebunita, incat ma lasa s-o ating peste tot, s-o sarut si sa ma joc cu parul ei. O vroiam. Mult. M-am dus repede pana in camera sa imi iau stick-ul pe care aveam niste melodii cu care o dadeam pe spate. M-am dus la DJ, l-am rugat sa bage melodiile respective, si aici prima greseala(mare), printre altele mai minore, ca DJ-ul, in timp ce ii explicam, a bagat o melodie de-aia slow. frumoasa, la care sa iti inviti prietena la dans... EA m-a chemat sa dansam.si acum imi amintesc vocea ei "Robert. hai sa dansam." si eu (prostul baltii, in loc sa o iau pe loc la dans) i-am spus sa astepte oleaca, credeam ca ii dau stickul aluia, ii arat melodiile, si gata, da, nuuu... ala a mai bagat in Lista niste trackuri, melodia s-a dus si a luat-o altul la dans. am zis. ba fugumutui gugutumu masii. macar DJ-ul baga melodiile respective, si puteam sa recuperez ce-am pierdut. Pa naiba! DJ -ul accepta dedicatiile celorlalti, dar la mine nu se mai uita. Am zis:ptiuuu firar! Am mai dansat cu ea dupa aceea, dar daca DJ-ul baga melodiile alea probabil ca o incingeam foarte tare. Asa mi se intampla mereu. Acum as vrea mult sa fiu impreuna cu ea, mai ales ca nu mai simt nimic pentru prietena ei, pe care o iubeam. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Sunt disperat dupa o prietena. Multumesc

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Soarta...ia nu mai fi disperat dupa o prietena o saptamana, dupa iti reiei "activitatea" ca nou

| Zxcv6 a răspuns:

Terminat