| anonim_4396 a întrebat:

Azi s-a intalnit tatal meu cu fiu prietenului său, si o zis cata mama ca s-a intalnit cu el si era cu iubita lui si mama o zis ca toti au iubita si tata a zis ca nu eu nu am.Ideea ca ca am inceput sa cred ca nici propii mei parinti nu au incredere in mine ca o sa am vreo data o iubitacrying

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai invată sa scrii, copile. De ce apari mereu cu anonim?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E las ca nu mori, gindeste te ca sunt multi care nu au femeie si nu au murit, de pilda calugarii ei nu ***, si nu au nimic sunt vi, o sa gasesti pe cineva dar trebuie si tu sa depui efort sa arati bine sa ai bani ca asta cauta o femeie bani, nu ai bani nu te acceptă.

| Violleta2022 a răspuns:

Revino cat te trezesti din betie, ca pe aici ai scris cu picioarele.

| dullcat a răspuns:

Deci fiul unui prieten de-al tatalui tau are iubita si parintii tai cred ca gata, toata populatia de baieti adolescenti din lume are iubita, mai putin tu? Sper ca iti dai seama cat de absurd suna? Stau si ma intreb cum de adultii nu au mai multa minte astfel incat sa nu induca anxietate aiurea cu astfel de reprosuri inutile.Fiecare are propriul ritm in viata, nu esti intr-o cursa.Iti vei gasi pe cineva cand va fi sa iti gasesti pe cineva.Simplu.

| Lupică27 a răspuns:

L-am sunat pe Epictet sa descifram ce ai scris aici.