| Carla389 a întrebat:

Ajutooor! Aseara a, facut sex cu prietenul meu, s-a rupt prezervativul am luat un escapelle iar azi cand am facut iar, s-a rupt again... Sunt disperata. Nu a ejaculat, avea doar un lichid alb in prez, putin. Posibil sa fi ramas gravida? Ajutati-ma!

12 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cred ca prietenul tau foloseste o marime de prezervativ nepotrivita. Spune-i sa-si cumpere o marime mai mare, nu vad un alt motiv pentru care se rupe asa de des.

| PisSsy a răspuns:

E o prostie nu conteaza ca nu a ejaculat in tine, el cand se excita ii vine cate putina sp... pe care el nu o simte cand vine... tongue Si sa nu mai crezi in povesti de adormit copii sunt riscuri mari, fa-ti verificari si vei afla happy

| OnuOnulică a răspuns:

Păi de ce ai facut sex? laughing
Logic că ai rămas.

| greyhound a răspuns:

Pereti vaginali din smirghel sau prezervative made in China, asta-i dilema mea acum dupa ce am citit intrebarea. In fine, probabilitatile sunt in favoarea ta, slabe sanse sa fii ramas insarcinata.

| Carla389 explică (pentru greyhound):

Am folosit prezervative Durex Extra Safe!

| iubaretulcata a răspuns:

Fi calma te duci la farmacie ei un test de sarcina costa de la 7 lei la 25 lei sau 10 lei dureaza 10 minute si esti linistita afli foarte rapid...sincer daca nu a ejaculat cum trebuie in tine nu ai cum sa fi...

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Data viitoare fa oral, e mai sigur.

| JohnnyHelpsYou a răspuns:

1 calmeaza-te si gandeste limpede, daca nu a ejaculat in tine nu ai de ce sa iti fie frica 2 luati-va prezervative Durex extrasafe!

| Carla389 explică (pentru JohnnyHelpsYou):

Am folosit prezervative Durex Extra Safe.

| JohnnyHelpsYou a răspuns (pentru Carla389):

rolling on the floor), da ce pusca mea ati facut de l-ati rupt laughing)))))

| JohnnyHelpsYou a răspuns:

Eu cred ca s-a rupt prezervativu de dintii tai happy, nu avea de altceva, ca pana mea, e EXTRASAFE, 10 min am incercat sa il rup cu mana rolling on the floor)

| SupraDozaDeHashish19 a răspuns:

Hmmmm.nu sunt medic dar iti raspund cum stiu eu TOTUSI sa mergi undeva sa faci verificari nu poti fi sigura
Pai acum daca nu a ejaculat normal sa nu fi ramas dar... daca a apucat totusi sa te penetreze cu lichidul spermatic in vagin sau te fi atins in cavitatea vaginala posibil sa fi ramas
Du-te si fa-ti controale PWP