| Deborah345 a întrebat:

Ajutooor! Trebuie sa stiu urgent:anticonceptionalele orale influienteaza rezultatul testului de sarcina? Care e cel mai bun test de sarcina si care e cel mai ieftin? Thanks!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, anticonceptionalele nu influenteaza testul de sarcina.

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Pai daca iei anticonceptionale de ce vb de sarcina? si daca iei cel mai ieftin test crezi ca e si cel mai sigur rezultat? Cel mai ieftin costa cam 10 ron

| Nik a răspuns:

Pai daca iei anticonceptionale de ce vb de sarcina? si daca iei cel mai ieftin test crezi ca e si cel mai sigur rezultat? Cel mai ieftin costa cam 10 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sansele sa ramai insarcinata luand anticonceptionale orale sunt de 0. 2-0. 3%... deci in principiu nu prea ai de ce sa te agiti. oricum. cel mai bun test de sarcina e sure check care costa in jur de 13-15 ron.