| VoiceWithin a întrebat:

Ajutor ! Am envoie de voi !Mai intai cititi intrebarea asta ca sa vedeti despre ce este vorba si continuarea o scriu imediat : http://www.TPU.ro/......nca-nu-il/

Continuarea :
In ultimul timp , am reusit sa scap de cei 2 tipi cu care eram , Alex si Dan .Am facut'o pentru Gabriel , sper sa pot face ceva in priviinta asta .
Ma gandeam sa il scot duminica afara . sa mergem intr-un parc , sa fim mai multi iar eu sa il iau de o parte ...
Si cuvintele mele sa fie cam asa : Uite . eu numai pot tine in mine 7 luni . e mult si doare . Vreau sa stii si tu cu adevarat cine sunt .atunci cand eram impreuna eram suferida dupa *****( numele unui baiat pe care l'am iubit 3 ani) , dar acum mi;a trecut de tot , sunt perfect refacuta , te rog din suflet , da'mi o sansa sa-ti arat cine sunt si cat de mult te pot iubii .Nu tin la orice de persoana . daca dupa 7 luni eu am venit sa ne impacam inseamna ca eu chiar te iubesc... te rog mult . da'mi sansa sa ne impacam si iti promit ca nu vei regreta . tu mi'ai promis ca ma faci fericita.iar eu ca numai plang . "

Cam astea sunt cuvintele pe care le scot de la suflet acum, nu spun ca nu am emotii .dar vreau neaparat sa merg sa vorbesc cu el ,sa vada ca nu glumesc , ca nu imi bat joc , vreau cu adevarat ceva mai serios cu el .
Mi'e frica ca nu va iesii cu mine afara sau ca voi avea un refuz dar imi doresc enorm sa ne impacam .Daca e nevoie vin la el si in fiecare zi , ma cert cu mama numai sa il vad. Ca de obicei ma duc pe acolo pe unde sta el numai in weekend ( vineri , sambata si duminica) .dar pentru el vin oricand , sa stiu ca vrea sa ma vada.
De spus pe mess , nu ma risc sa o fac. pentru ca pot sa pun pariu ca nu imi va raspunde .
Ce sa fac? ce sa zic ? am emotii , dar trec peste , am teama dar incerc sa o inving , sunt plina de emotii .
Ce sa fac sa ii ajung la inima ? Il iubesc si in timpul in care am fost despartiti l'am lasat in pace sa fie fericit cu cine a fost ... nu i'am zis nimic , nici nu stia ca inca mai tin la el.
Am nevoie de voi :(

1 răspuns:
| dulce35 a răspuns:

Buna!happy si eu am o situatie asemanatoare, dar eu am zis ca o sa il sun si o sa il intreb daca ar mai vrea sa ne impacam si stiu cate emoti ai ca nici e nu mai pot ca imi tremura picioarele numa cand vb cu el si mie asa de greubig grin. deci incearca sa il intrebi un pic mai subtil, de ex:daca ar fi sa iti cer o adoua sansa miami mai dao,?:d incearca asa, iar daca ar zice ca nu, atunci incearca sa iti faci o schimbare totala de look sau, sa schimbi cv la tine si cand il vezi pe el sa ii acorzi indiferenta un timp, sa vezi cum reactionezabig grin daca nici asa nu ar merge atunci, mai bine renuta ca el chiar nu teo iubit daca nu vrea sa se mai intoarcala tinehappy succes:* funda?:d