| tooxicbrunette a întrebat:

Mam desp de fostul meu prieten acum 1 luna. si cam de atunci eu nu l’am cautat nu l’am disperat "hai sa ne impacam" chestii d`astea. dar nici el nu ma cautat pe mine. cand eram cu el impreuna. eu nu prea i-am dovedit cat imi place de el si ca tin la el. l’am ignorat,, si cand vbeam cu el eram indifernta. pana sa ma combin cu el. in cartier exista o fata mai mica de clasa a7a care il placea mult. si eu de fiecare data cand ii vbeam lui de fata aceasta el imi spunea ca nu`I place de ea ca e prea mica, si ca nu vrea o rel cu ea! acum ca au trecut zilele. cand am iesit p afara am auuzit ca el sa comb cu ea si ca el stie ca eu inca mai vreau sa fiu cu el impreuna.[cu toate ca este adevarat ce am zis el, dar eu nu am spus la nimeni chestia asta ]. el fiind plecat la tara de cand ne-am desp. am inteles ca iar fi zis lu piubita lui ca o sa vina special de la tara pentru ea ca sa o vada! nu-l mai inteleg? ce vrea sa rezolv cu astea? pna acu cateva zile o ignora. zicea ca nu vrea sa stea cu ea.si acu se pupa`n cur cu ea?! Scz expresia straight face. cum sa fiuu?straight face cand viiiine in cartierr oh go on? multumesc.

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Tu ai o problemă. În primul rând când te desparţi de o persoană şi vrei să te împaci cu ea îi spui. Dacă nu îi spui înseamnă că nu vrei să te împaci cu ea, da? Nu o plăcea sau cine ştie pe fata respectivă. Doar nu te aşteptai să fie cu tine şi să-ţi spună ce bine arată X. Asta e evident. Se poate s-o placă sau pur şi simplu omul să încerce să vadă cum e, cum merge! Cum să te comporţi eu zic că indiferentă dacă nu vrei ceva cu el. Dacă vrei o relaţie din nou spune-i! Baftă!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa cred ca a aflat ca vrei sa te impaci cu el